BudKocka.cz logo

Náušnice pro každodenní nošení i do společnosti

Krása Doplňky Šperky Trendy Martina 17. září 2012
náušnice

Kdysi byly dominantou obou pohlaví, dnes se jimi zdobí převážně ženy. Náušnice, pradávný trend, který snad nikdy nevyjde z módy, skvěle ozdobí i vás. V současné době se vám nabízí nespočet možností, jaké náušnice zvolit. Díky tomuto článku se už nikdy nespletete.

Kvalita za skvělou cenu

K tomu, abyste se mohla pyšnit krásnými a kvalitními náušnicemi není třeba být milionářkou. Vysněné náušnice pořídíte za rozumné ceny, jen musíte vědět, kde hledat. Samozřejmě, nikdo vám pravé briliantové náušnice osázené velkými třpytivými kameny za tisícovku nenabídne, ale můžete zvolit stejně krásnou variantu, kterou si můžete dovolit.

Vyzkoušejte náušnice Swarovski

Pokud se chystáte do společnosti a chcete podtrhnout jednoduchý outfit a vysoký účes výraznými šperky, ideální volbou jsou pro vás náušnice Swarovski. Jejich cena není příliš vysoká, podle tvaru a provedení se samozřejmě liší, ale online z pohodlí domova je můžete zakoupit již v řádech stovek korun. Vybírejte si například v e-shopech na internetu nebo v klenotnictvích a zlatnictvích.

V České republice narazíte také na síť specializovaných obchodů Swarovski, kde naleznete nejen šperky, ale také bytové doplňky s krystaly Swarovski. Za luxusnější kousky si samozřejmě připlatíte, ale rozhodně si je zamilujete.

Oblíbenou alternativou jsou také krásné české zirkony, které se vsazují do zlatých i stříbrných šperků, nebo také do šperků z chirurgické oceli. Příznivá cena v kombinaci s dobrou kvalitou jsou tou pravou volbou pro vás.

Pořiďte náušnice se stříbrnými tlapkami nebo zelené mechové náušnice.

Zazařte každý den s bílým zlatem

Stříbro již zase přichází do ústupu, ale nezoufejte, pokud nejste příznivkyní zlatých šperků. Čím dál častěji se setkáte se zlatem bílým, které vydrží déle krásné a blýskavé. Mnoho žen již klasické stříbro za náušnice z bílého zlata zaměnila, vyzkoušejte je také. Kvalitní náušnice z bílého zlata pořídíte za rozumnou cenu na webu i v kamenných obchodech.

Vyberte si naušnice z oceli

Máte-li radši ležérnější styl, šperky příliš neměníte a potrpíte si na pohodlí, zvolte náušnice z chirurgické oceli. Ty skvěle ozdobí sportovní i elegantnější oblečení, nepožadují náročnou údržbu a dlouho vám vydrží i při každodenním nošení. Vyberte si z nejrůznějších designů, které zahrnují klasické kroužky, podlouhlé náušnice, kuličky i tzv. pecky, s obrázkem či výřezem, ozdobené kamínky a spousty jiných. Navíc vás potěší také jejich nízká cena.

Šperky se musí umět nosit

I u náušnic platí určitá stylová pravidla. Abychom vám volbu usnadnili, poradíme vám podle tvaru obličeje, jaké náušnice jsou pro vás nejvhodnější.

Pokud máte oválný obličej, pořizujte náušnice oblejších tvarů, jako jsou pecky, slzy, spirálky, které mohou být klidně doplněny o něžné kamínky. Vašemu vzhledu však neprospějí visací náušnice pod linii brady, které vám obličej ještě více opticky prodlouží.

Pyšníte se kulatým obličejem? Pak jsou pro vás nejvhodnější právě visací nebo náušnice výraznějších tvarů jako jsou čtverce, trojúhelníky apod. Zapomeňte na velké kruhy a pecky raději také nechte doma.

Majitelky čtvercového obličeje by měly zvolit ten typ náušnic, které výrazné kontury jejich obličeje spíše zjemní. Absolutním tabu jsou čtvercové, trojúhelníkové a mnohoúhelníkové náušnice, naopak se nabízejí jednoduché kruhy, pecky, slzy a podobná decentní provedení.Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte