BudKocka.cz logo

Slupovací černá maska Pilaten v tubě

Krása Kosmetika Eliška 14. listopadu 2016
černá maska pilaten

Trápí vás černé tečky, které se vyskytují hlavně v T-zóně, tj. na bradě, na nose a čele? S tím by vám mohla pomoct pleťová maska Pilaten, která je určena právě na černé tečky, odumřelé buňky i na akné.

Hitem letošního roku je maska Pilaten Black Head, která proti černým tečkám úspěšně bojuje. Navíc je zcela přírodní a účinná. Odstranění černých teček nemohlo být nikdy účinnější než nyní. Navíc jako bonus, pleť se během aplikaci prokrví a získá zdravou a zářivou barvu.

Proč černá maska Pilaten?

Pleťová maska Pilaten je černá slupovací maska, která je velmi oblíbená po celém světě. Někdy se nazývá také jako korejská nebo asijská černá maska. Jedná se o velice efektivní masku, ve které se nachází aktivní bambusové uhlí, extrakty a vitamíny.

Je to čistě přírodní produkt, který má neuvěřitelné účinky na pleť. Pleť zbaví černých teček, odumřelých buněk, akné a mastnoty. Již po prvním použití si všimnete, jaké nečistoty se objeví na masce a jak bude vypadat pleť po její aplikaci.

Znáte unikátní ovocné masky na pleť? Vyzkoušejte si je.

Co udělá s pletí tato pleťová maska?

Pleť po použití je jemnější a prokrvená, má zdravější barvu a vypadá zářivě. Je zbavená téměř všech černých teček, mazu, odumřelých buněk a akné. Budete si myslet, že máte novou a hebkou pleť na obličeji. Výsledek uvidíte hned po první aplikaci.

Černé tečky (black head) jsou ucpané póry, které vznikají kvůli většímu množství nečistot a mazu a díky působení vzduchu póry zoxidují a zčernají.

Jaké je složení masky na póry?

Černá pleťová maska má tu výhodu, že její složení je přírodní. Nachází se v ní následující složky:

Návod na použití slupovací masky

Slupovací maska Pilaten má naprosto jednoduchý způsob používání.

  1. Nejprve si klasickým způsobem vyčistěte pleť. Stačí ji vyčistit pleťovou vodou.
  2. Následně napařte obličej, aby se roztáhly póry.
  3. Poté naneste masku prsty nebo štětcem silnou vrstvu na obličej nebo jen na T-zónu. Nenanášejte ji v žádném případe až přímo k očím nebo na obočí!
  4. Nechte ji působit 15 - 20 minut. Po nanesení ucítíte, jak bude maska tuhnout a stahovat se.
  5. Následně sloupněte od brady směrem k čelu. Vždy pamatujte na směr odspodu až nahoru. Sloupnutí bude trošku bolet, ale výsledek za to určitě stojí.
  6. Opět pleť přetřete pleťovou vodou.

Korejská slupovací maska na obličej se doporučuje používat 1 - 2× týdně.

Jak přesně masku nanášet?

Černá maska Pilaten se nanáší stejně jako každá jiná maska. Hodí se pro všechny typy pleti a hlavně pro mastnou a smíšenou pleť.

Znáte přípravek Collagen Coffee? Vypadá velice zajímavě.

Klady a zápory

Recenze a zkušenosti

Tak konečně jsem masku taky vyzkoušela a jsem nadšená. Černé tečky jsou skoro pryč a pleť vypadá mnohem lépe. Ještě si masku dám i o víkendu a uvidíme.

Janabe159 - vinted.cz

Za mne spokojenost - zkoušela jsem poprvé jen na bradě, nose a čele, natírat celý obličej jsem nenašla odvahu. Po necelé půlhodině šla maska docela dobře dolů - jen tedy brala s sebou i jemné chloupky, takže sundávání nebylo na některých místech úplně příjemné, ale je fakt, že výsledkem byla hladká, čistá pleť.

Jana - baby-cafe.cz

Kde koupit tuto masku?

Korejská maska Pilaten se prodává nejen jednotlivě balená - pleťová maska v sáčku slouží k jednomu použití a vystačí na celý obličej. Také ji můžete koupit rovnou v balení po 50, 20, 10, 5 nebo 3 kusech, nebo pokud nechcete masku v pytlíku, můžete si koupit masku, která je klasicky v tubě, která vyjde nejlevněji. Můžete jí tedy kdykoliv podle potřeby použít, třeba jen na T-zónu nebo jen na nos.

Pleťová maska Pilaten na černé tečky se dá koupit na internetu.

Máte zkušenosti s touto maskou? Napište své recenze do diskuze.Názory k článku


Zkoušela jsem a fakt mi pomohla. Aplikovala jsem ji už třikrát a hned na poprvé to jde poznat.
Deena, 16. listopadu 2016

Je fakt dobrá.
Jana, 13. prosince 2016

mně funguje a použivám ji jednou za týden.
martina, 14. února 2017

Tu masku jsem potřebovala! Pomohla mi je prostě skvělá
Sarianne, 30. září 2017

Vyuzivam jiz pres rok kazdej mesic zkousim si davat aspon dve a hlavne na nos to opravdu skvele zabira v kombinaci s nejakym scrubem je po tom plet jako samet. :)
Hanicka, 24. srpna 2018

Napište, co si o tom myslíte