BudKocka.cz logo

Úžasné krémy na vrásky s hadím jedem

Krása Kosmetika Soňa 6. dubna 2019
krémy na vrásky s hadím jedem

Postupem věku se vrásky objevují, ať chceme nebo ne. První vrásky můžeme pozorovat po dvacátém roce, ale těch si nikdo nevšímá. Po třicítce a čtyřicítce jsou ale znatelnější a už je nemůžeme ignorovat, protože lepší už to nebude. Co teď? Asi by bylo dobré začít co nejrychleji s nimi něco dělat, než naše pokožka ztratí pružnost, začne vypadat unaveně a bude plná vrásek.

Některé ženy začnou zkoušet různé krémy, které slibují, že minimalizují výskyt vrásek, jiné sáhnou po botoxu, který blokuje mimické svaly, ale s nimi i celkový výraz obličeje. Některé vyzkouší novinku, která si podmanila celý svět. Jedná se o krémy s hadím jedem. Výrazně redukují vrásky a to již po pár týdnech a neovlivňuje mimiku v obličeji.

Pleťový krém proti vráskám s hadím jedem

Pleťový krém proti vráskám s hadím jedem serpens derm

Krém proti vráskám s hadím jedem má liftingový účinek, vyhlazuje pleť a zmenšuje ochabování pokožky. Rychlý účinek krému lze vidět za 4 týdny.Již ve starověku se využívaly účinky hadího jedu, který se používal na revmatismus nebo bolesti kloubů. Nyní se využívá i v kosmetice - na krémy a séra proti vráskám. Hadí jed působí pozitivně na omlazení pleti, aniž by pleť působila nepřirozeně.

V kosmetických přípravcích se většinou používá syntetická forma hadího jedu (syn-ake), který má stejně účinky jako pravý hadí jed. Syn-ake je syntetická forma jedu thajského hada chřestýšovce waglerova (Tropidolaemus wagleri) a byl vyvinut vědci ve Švýcarsku. Napodobuje účinky hadího jedu a našemu tělu vůbec neubližuje. Jednou z osvědčených značek s hadím jeden je SerpensDerm.

Pleti napomáhá nejen při redukci vrásek, ale i při léčbě oparů, popálenin, otoků nebo při bolesti kloubů a zad.

Masážní gel s hadím jedem Serpens Derm

Masážní gel s hadím jedem Serpens Derm

Gel uvolňuje svalovou tenzi, osvěžuje a prokrvuje pokožku. Regeneruje kůži v místě bolavých svalů a kloubů. Odstraňuje únavu svalů a přináší regeneraci.Syn-ake blokuje nervové signály, jež vyvolávají stahy obličejových svalů, které mohou způsobovat právě vrásky. Vyhlazuje hluboké vrásky a slouží i jako prevence před novými vráskami. Nenarušuje pleťovou strukturu a působí zcela bezbolestně. Po aplikaci krému může být pokožka trošku rudá, ale po chvilce má pokožka opět normální barvu.

Přípravky s hadím jedem vyzkoušely i známé celebrity jako např. Gwyneth Paltrow, Katie Holmes, Hillary Swank, Kate Moss, Drew Barrymore nebo Victoria Beckham.

Podle studií by měl krém s hadím jedem zredukovat vrásky až o 52 % během pravidelné měsíční aplikace.

Omlazující tělové mléko s hadím jedem Serpens Derm

Omlazující tělové mléko s hadím jedem Serpens Derm

Tělové mléko s hadím jedem slouží k regeneraci a zpevnění pokožky, dále ji zjemňuje a chrání po celý den. Je vhodné na zpevnění problematických partií, redukci strií a celulitidy.Kdy hadí jed pomáhá?

Hadí jed by měl pomáhat při mnoha problémech a jedná se například o následující problémy:

Liftingové sérum proti vráskám s hadím jedem SerpensDerm

Liftingové sérum proti vráskám s hadím jedem SerpensDerm

Toto sérum proti vráskám, které je vhodné pro všechny typy pleti, vyhlazuje jemné mimické vrásky, zpomaluje vznik hlubokých vrásek a vylepšuje defekty na pleti.Na vrásky se většinou používají krémy, které obsahují mnohem nižší množství hadího jedu, než je tomu v masážních gelech. U krémů je potřeba krém aplikovat pravidelně, rovněž pomáhá u kožních problémů a bolestí kloubů a zad.

Hadí jed ale není vhodný pro každého, není vhodný při alergii, pro děti, těhotné a kojící ženy.

Existuje mnoho produktů s hadím jedem, jedná se o krémy, séra, mléka nebo gely. Každý z nich je určen na něco jiného. U nás je zatím dostupná značka SerpensDerm, kterou levně získáte v tomto e-shopu.

Máte s těmito krémy zkušenosti? Napište svoje recenze do diskuze.Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte