BudKocka.cz logo

Sérum GigaLash na prodloužení řas

Krása Novinky Veronika 2. února 2018
řasy dlouhé

Ne každé z nás příroda nadělila dlouhé a husté řasy. A pokud si je chceme zvýraznit, můžeme si nalepit umělé řasy, které vypadají nepřirozeně, můžeme si je nalíčit řasenkou, která řasy často nevkusně slepí nebo využít různá séra na prodloužení řas. Oblíbené sérum na prodloužení řas je určitě GigaLash, které se prodává na www.gigalash.cz a prý doopravdy funguje. Tak, jak to s ním vypadá, se podíváme v naší recenzi.

Co je GigaLash?

GigaLash je speciální sérum, které obsahuje patentovanou směs enzymů EPM a další přírodní i syntetické látky a které slouží k prodloužení řas. Nanáší se kořínky řas dvakrát denně nejméně po dobu 6 týdnů. Prvních výsledků si můžete všimnout již po jednom týdnu a po dvou týdnech by měly být delší až o 20 %. Sérum pozitivně působí na jejich délku, hustotu a pružnost.

Po pravidelné aplikaci budou řasy delší, tmavší a pevnější. Hlavně budou vypadat přirozeně. Následně je můžete líčit klasicky řasenkou nebo je nemusíte vůbec líčit, protože budou vypadat dokonale.

Řasy rostou asi 30 dní, po této době postupně vypadají a znovu rostou nové. Díky působení GigaLash se prodlužuje růst a řasy rostou delší dobu. Jsou tak delší a pevnější a to vše díky působení séra GigaLash, které proniká k folikulům, které vyživuje a povzbuzuje k růstu. Také působí proti lámání řas a udržuje je pružnější.

Jak se Giga Lash používá?

Aplikace séra přípravku je naprosto jednoduchá. Nejprve si odličte pleť a následně pomocí aplikátoru (tenký štěteček) aplikujte sérum na horní víčko. Aplikátorem se nanáší tenká vrstva séra rovnou na kořínky řas. Poté pokračujte aplikací přípravku na kořínky řas u dolního víčka. Při nanášení naneste jednu linku. Aplikaci neuspěchejte, ať se sérum nedostane do oka. Mascara se vstřebá zhruba do dvou minut.

Následně se můžete nalíčit, jak jste zvyklá. Důležité je, aby se sérum naneslo jako první, ať může působit přímo na kořínky.

Přípravek GigaLash je vhodné aplikovat na řasy 6 týdnů, během kterých se vymění původní řasy za nové a projeví se jeho účinek. Po této době se dvakrát týdně aplikuje udržovací aplikace.

gigalash na řasy recenze

Je sérum bezpečné? Ano, je

Sérum GigaLash je dermatologicky testováno, nezpůsobuje podráždění či alergické reakce. Splňuje mezinárodní předpisy a požadavky, které se týkají kvality kosmetický přípravků. Pokud by se sérum GigaLash dostalo do očí, nebojte se, není nebezpečné. Stačí ho pouze vypláchnout vodou. Pro někoho to může být trošku nepříjemné.

Jak dlouho vydrží nové dlouhé řasy?

Jakmile řasy vyrostou do požadované délky, vydrží tato délka asi dva měsíce. Pokud byste chtěla, aby dlouhé řasy vydržely déle, aplikujte je na obočí dvakrát týdně. Bez udržovací aplikace po dvou měsících přestane tento účinek fungovat.

Pro koho je sérum GigaLash vhodné?

Toto sérum je vhodné pro ženy i muže na podporu růstu řas, smí se použít rovněž na obočí. Můžete jej používat, ačkoliv je vaše pokožka citlivá, máte permanentní make-up nebo nosíte kontaktní čočky. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy a děti.

Firma garantuje, že pokud byste nebyla s GigaLash spokojená, vrátí peníze za každé neotevřené balení do 15 dní.

Klady a zápory

gigalash na prodloužení řas recenze

Složení séra GigaLash

Sérum GigaLash se skládá z kvalitních přírodních a syntetických přísad, aby co nejdokonaleji fungoval, najdete ve složení následující složky: enzymy "EPM", voda, growth genes wool bursa, foumingzhisuan sodium, ethyl amide MEA, hydrolyzed keratin, propylene glycol, sorbitol, collagen sodium, wheat germ acid, linolenic acid, chitosan glycosaminoglycan, nettle extract, bitter orange flower oil, fourteen acylating, moisturizing, natural extracted cellulose A, vitamin E, vitamin C, panthenol, allantoin, the yankees glycerin extract.

Recenze a zkušenosti

Já osobně potvrzuju, že jsou řasy hustější a delší. Černé je mám od narození, tam změnu nepozoruju.

Denisa76 - emimino.cz

Nesnáším příliš výrazné líčení a řasenky, které pouze slepí řasy. Díky pravidelnému používání GigaLash jsou moje řasy tmavé, silné a mnohem delší, takže jsou dostatečně výrazné bez použití řasenky.

Adriana

Kde ho můžete koupit a kolik stojí?

Sérum GigaLash, která vypadá jako klasická řasenka s aplikátorem (štětečkem), koupíte pouze v e-shopu www.gigalash.cz, což je zatím jediný e-shop, který GigaLash prodává.

Jedno balení o objemu 6 mm, které vydrží 5 - 6 měsíců, stojí 890 Kč. Když si koupíte více balíčků, získáte slevu.
1 balení stojí 890 Kč.
2 balení stojí 1 640 Kč (ušetříte 140 Kč)
3 balení stojí 2 390 Kč (ušetříte 280 Kč)
4 balení stojí 2 990 Kč (ušetříte 570 Kč)

Objednávku si můžete osobně převzít v Praze 9 nebo si ji můžete nechat zaslat poštou nebo kurýrem. Doprava je nad 2 000 Kč zdarma.

Funguje vám GigaLash? Napište své názory do diskuze.Názory k článku


Ja bych nejake to serum na rasy take se nebala vyuzit :)
lenka, 22. května 2018

Po prvním týdnu vidím, že se s řasama něco děje. Jsou takové pevnější, tak uvidím, jak to bude vypadat dál.
Simi, 8. listopadu 2018

Napište, co si o tom myslíte