BudKocka.cz logo

ReduXs - účinný přípravek na hubnutí

Hubnutí Rady Lucie 29. ledna 2017
reduxs

Už si nevíte rady s hubnutím a všechny diety u vás selhávají? Tak to byste mohli vyzkoušet výživový doplněk ReduXs, který slouží na podporu redukce hmotnosti. Jedná se o přípravek, který se skládá z bylinných extraktů a je vyroben v Německu. Navíc jej vyvinuli odborníci.

ReduXs je potravinový doplněk, který je určen pro ženy a muže, již chtějí zhubnout, udržet si váhu nebo se cítit fit. Tento doplněk je zcela přírodní a užívá se jen jedna tableta každý den.

Co je ReduXs?

ReduXs je potravinový doplněk, který slouží na podporu redukce hmotnosti, abyste si mohli udržet ideální váhu. Tento přípravek, jenž se skládá z bylinných extraktů, byl vyvinut odborníky společně s profesorem Chenem a vyrábí se v Německu.

Vyrábí ho firma Bio Expedit GmbH, která se specializuje na biopotraviny a výživové látky. Dále se tato firma chlubí, že spolupracuje s profesory a odborníky z Evropy a Asie.

ReduXs je vhodný nejen pro ty, co chtějí zhubnout, ale také pro sportovce, kteří si chtějí udržet váhu nebo také při občasném zhřešení.

ReduXs zlepšuje spalování tuků, snižuje chuť k jídlu, upravuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi.

Každý den si stačí vzít jednu tobolku ReduXs, která zajistí ideální dávku látek, které se nacházejí v přípravku. Při pravidelném užívání jedné tobolky denně uvidíte na sobě úbytek váhy již do dvou měsíců. Samozřejmostí by měl být dostatečný pitný režim, pohyb dvakrát týdně a dodržování dalších všeobecně známých pravidel.

Výhody a nevýhody

Z čeho se ReduXs skládá?

Přípravek ReduXs se skládá z čistě bylinných extraktů. Nachází se v něm výtažek ze zeleného čaje, kaktusu, šalvěje lékařské, pampelišky, brusinky a borovice a dále L-theanin, fosfatidylserin a betasitosterol.

Zelený čaj slouží jako prevence mnohých chorob, zlepšuje imunitní systém a má pozitivní vliv na látkovou výměnu, spalování energie a snižuje chuť na sladké. Zelený čaj zklidňuje trávicí soustavu a organismu dodává energii.

Kaktus (opuncie) váže na sebe tuk, čímž zabraňuje, aby se v organismu vstřebal. Podle klinických testů je schopen na sebe navázat až desetinásobek své hmotnosti. I listy kaktusu mají lipofilní vlastnosti, váží na sebe tuk v žaludku.

Šalvěj lékařská podporuje trávení, pomáhá při problémech s trávením i špatném fungování jater. Dále podporuje imunitu a dodává organismu energii.

Pampeliška lékařská má detoxikační vlastnosti, odbourává z těla toxiny a cholesterol, je nápomocná při překyselení žaludku, pomáhá při únavě, cukrovce a žaludečních problémech.

Brusinka obecná se pyšní dezinfekčními vlastnostmi, snižuje hladinu glukózy v krvi, má pozitivní vliv na trávicí soustavu a obsahuje řadu antioxidantů, které pomáhají chránit organismus před volnými radikály.

Borovice přímořská snižuje výskyt tuků v krvi, má pozitivní vliv na cirkulaci krve a snižuje tuk v krvi.

L-theanin je aminokyselina, která se vyskytuje z zeleném čaji a má významný vliv při redukci hmotnosti.

Kolik tento přípravek stojí?

ReduXs se prodává jako kúra na 2 měsíce, 4 měsíce nebo na 6 měsíců.

Přípravek ReduXs vypadá opravdu velmi zajímavě. Má čistě přírodní složení a byl vyvinut odborníky. Dalším kladem je fakt, že byl vyroben v Německu, což také svědčí o tom, že asi se nebude jednat o úplně bezvýznamný produkt.

Máte s tímto výrobkem zkušenosti? Napište své recenze do diskuze.

Foto: reduxs.czNázory k článku


Zatím beru tyto tabletky týden a nemám tolik chuť na jídlo. Uvidím, jak to bude vypdat dál.
Atigus, 17. února 2017

Napište, co si o tom myslíte