BudKocka.cz logo

Obezin - diskuze a zkušenosti při hubnutí

Hubnutí Novinky Veronika 9. ledna 2015
obezin

Rozhodla jste, že chcete zhubnout a hodil by se vám k tomu nějaký pomocník, který by hubnutí pomohl? Tak to vyzkoušejte ověřený český výrobek, který se jmenuje Obezin. Možná jste již o něm slyšela, protože na něj mnozí pějí jen chválu.

Obezin je přípravek na hubnutí od české firmy Danare. Funguje na principu, že zaplní žaludek a vy toho sníte méně. Budete dřív zasycena a nebudete mít tendence pořád jíst. Zkušenosti s Obezinem jsou velmi pozitivní, pomáhá za měsíc zhubnout až několik kilogramů.

Co všechno obsahuje?

Účinné látky, které najdete v přípravku, jsou rostlinného původu. Najdete tam přírodní polysacharidový komplex PSC™, Glukomannan, zlatý len nebo spirulinu. K tomu jako přídatné látky se tam nachází stearan hořečnatý, želatina a oxid titaničitý.

Kolik Obezin stojí?

Výhodou přípravku Obezin je, že není vůbec drahý. Jedno balení, které má 90 tobolek, má doporučenou cenu 499 Kč. V některých e-shopech je cena mnohem nižší, takže jej můžete vyzkoušet.
Nejlevnější Obezin můžete koupit například zde.

Navíc, pokud byste chtěla více balení Obezinu, tak ušetříte, protože díky akci jej koupíte levněji. Na ni se můžete podívat do tohoto e-shopu.

Jak pilulky užívat?

Tobolky by se měly užívat pravidelně 3x denně buď vždy po jedné (za den si jich vezměte tři), nebo můžete si vzít maximálně 4 tobolky za den. Zvýšit dávkování můžete například před obědem a nejlépe až po týdnu brání 3x1. Obezin berte nanejvýš měsíc, poté si dejte pauzu 5 dnů a můžete zase tobolky brát.
Obezin se užívá před jídlem a to nejlépe půl hodiny předem. Prášek je nutné zapít dvěma sklenicemi vody (300 - 400 ml), vody může být i více.

Kdo by se mu měl vyhnout?

Výrobek Obezin byste neměla užívat, pokud kojíte nebo jste těhotná. Také není vhodný pro děti nebo pokud vás trápí gastrointestinální choroby, střevní potíže nebo stenóza jícnu.

Obezin doplňte zdravou stravou

Abyste rychleji hubla, tak dodržujte zásady zdravé stravy. Jezte pravidelně v menších porcích a dostatečně se hýbejte. Nezapomeňte si odpustit sladkosti, sladké pečivo, tučné pokrmy atd. Obezin tak bude mít mnohem výraznější efekt.

Žádný přípravek totiž nepomůže, pokud se budete každodenně přecpávat v cukrárně nebo večer jíst u televize chipsy. Opravdu je nutné brát v potaz, že je to pomocník (doplněk stravy) a ne nějaký rejžák, který působil nějakým podivným drastickým způsobem.

Obezin má i další výrobky

Obezin 45 je výrobek vhodný pro udržení váhy nad 45 let, zakoupíte ho tady. Také nabízí speciální kaše na zdravou snídani, které získáte zde v e-shopu

Máte s přípravkem Obezin zkušenosti? Napište do diskuze své názory, recenze a výsledky.Názory k článku


Mně fantasticky pomohl. Za dva měsíce jsem dala dolů 4 kila!!!
Iviška, 25. února 2016

Napište, co si o tom myslíte