BudKocka.cz logo

Baleríny Mel - voňavé boty hezkých barev

Boty Móda Trendy Eliška 27. března 2016
baleríny mel

Chcete být výjimečná? Pořiďte si výjimečné baleríny značky Mel! Pyšní se tím, jak jsou voňavé, pohodlné, příjemné na nošení a ozdobeny krásnou barvou a dalšími doplňky. Pokud chcete být trendy, určitě si je pořiďte.

Baleríny Mel nebo také Melky patří v posledních letech mezi velmi oblíbenou obuv, jelikož krásné barvy a vůně si našla mnoho příznivkyň po celém světě. Zajímavostí je, že se jedná o plastové boty, které se příjemně nosí a přizpůsobují tvaru chodidla.

Pozor, značka Mel již nevyrábí dámské boty, místo ní nastupuje značka Zaxy.

Vyberte si z nabídky


mel baleríny

balerínky

boty mel

obuv mel

balerínky mel

boty

obuv

Proč si koupit baleríny Mel?

Nevýhodou může být pro někoho vyšší cena, protože stojí o něco více než běžné baleríny. Na druhou stranu ale baleríny Mel mají mnoho výhod, které zde byly uvedeny. Navíc občas se na ně objeví nějaká sleva, akce nebo výprodej ke konci sezóny.

Dobré ceny nabízí třeba tento eshop.

Balerínky Mel vypadají vždy skvěle, ať už si vyberete boty uzavřené, s otevřenou špičkou nebo perforováním. Tyto plastové boty se budou hodit snad ke všemu oblečení a to nejen kvůli hravým barvám, ale i kvůli zajímavému střihu.

Odkud se vzala tato značka?

Australská značka Mel je mladší sestrou značky Melissa, která vznikla již v roce 1979. Často se proto můžeme setkat s označením Mel by Melissa. Boty Mel jsou recyklovatelné a také jsou vhodné pro vegany.

Díky krásným barvám tato obuv krásně doplní váš outfit a dodá vám pocit věčného mládí. Přeci jen, boty vypadají roztomile a mohou kdejakou ženu omládnout. K tomu ještě jemná vůně, kterou známe z dětství.

Značka Mel neprodává pouze baleríny, ale i pantofle, lodičky, holínky, mokasíny, sandálky nebo kotníkové boty. Z velké nabídky si zaručeně vybere každá z vás.

Máte ráda baleríny od značky Mel? Napište své zkušenosti do diskuze.

Foto: different.cz

Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte