BudKocka.cz logo

Oblíbené časopisy pro ženy

Životní styl Volný čas Zábava Eliška 2. září 2014
časopisy

Časopisy patří mezi oblíbené způsoby relaxace a poznávání již po mnoho desítek let. Ani v době online magazínů na ně mnoho čtenářů nezanevřelo, i když se objevil jistý posun k těm digitálním. Klasický papír má své kouzlo a tak mnoho čtenářů na tištěné časopisy nedá dopustit. Chcete vědět, co všechno v dnešní době vychází? Pojďme se tedy podívat na seznam nejčastějších titulů, které jsou u nás vydávány.

Lifestylové a módní časopisy

Marianne

Marianne je časopis pro ženy o módě, stylu, zdraví a nákupech. Vychází pravidelně jednou měsíčně od roku 2000 a stojí 69,90 Kč. Jednou ročně se pořádá akci Dny Marianne.

Fashion Club

Fashion Club je časopis o módě, trendech, tipech, nákupech a kosmetice. Vyhází jednou měsíčně jíž od roku 2006 a jeden výtisk stojí 65 Kč.

Joy

Časopis pro ženy, který se zabývá módou, krásou a životním stylem. Vznikl v roce 2005 a jedno číslo nyní stojí 40 Kč.

Elle

Elle je časopis o módě, stylu, vztazích, který je určen pro ženy a vychází již od roku 1994 každý měsíc. Stojí 99 Kč.

Marie Claire

Časopis pro nezávislé ženy nejen o módě, který vychází každý měsíc od rok 2008, se jmenuje Marie Claire. Jedno vydání stojí 89,90 Kč.

Cosmopolitan

V Česku se tento časopis začal vydávat až v roce 1996, ale jeho historie ve světě sahá až do roku 1886. Časopis je zaměřen na témata pro ženy - móda, krásy, vztahy a známé osobnosti. Výtisk stojí 99,90 Kč.

InStyle

Časopis nejen o módě, trendech, kosmetice, ale i bydlení a cestování. Je vydáván co měsíc a číslo stojí 49,90 Kč.

Harper's Bazaar

Prestižní časopis Harper's Bazaar je vydáván ve světě již od roku 1867 a je tak nejdéle vydávaný časopis na světě vůbec. V Česku se začal vydávat v roce 1996. Najdete v něm módní trendy, kosmetické tipy, rozhovory, styl a reportáže. Výtisk stojí 99,90 Kč.

Glanc

Časopis Glanc vychází pravidelně co 14 dní a zabývá se trendy, módou, novinkami, společností, cestováním apod. Jeden výtisk stojí 29 Kč.

Další časopisy pro ženy

Moje zdraví

Tento titul se zabývá zdravím, nemocemi, léčbou i prevencí. Vychází pravidelně od roku jednou měsíčně a jedno číslo stojí 19,90 Kč.

Zdraví

Tento časopis vychází pravidelně jednou měsíčně od roku 2004. Zabývá se tématy o zdraví, péči o zdraví, rodině, zdravé výživě a sportu. Stojí 40 Kč.

Burda

Fenomenální časopis Burda vychází již od roku 1991 každý měsíc. Ukazuje největší módní trendy, novinky a hlavně krejčovské střihy oblečení. Stojí 129,90 Kč.

Dieta

Oblíbený časopis všech, kteří chtějí zhubnout a kteří dbají na zdravý životní styl. Časopis vychází pravidelně každý měsíc (až na srpen) a jedno číslo stojí 39,90 Kč.

Kondice

Lifestylový časopis o kráse, zdraví a životním stylu Kondice vychází od roku 2011 desetkrát ročně. Časopis stojí 29 Kč.

Časopisy pro dívky

Bravo

Nejčtenějším časopisem pro teenagery je staré známé Bravo. Časopis vychází co 14 dní již od rok 1991 a stojí 34 Kč.

Top dívky

Dalším oblíbeným časopisem pro dívky je časopis Top dívky, který vychází pravidelně jednou měsíčně již od roku 1994. Jeden výtisk stojí 45 Kč.

Popcorn

Tento titul vychází již od roku 1991 v měsíčních intervalech. Přináší vám ze světa hvězd, muziky a životního stylu. Jedno číslo stojí 44,90 Kč.

Časopisy o vaření

F.O.O.D.

Oblíbený časopis z oblasti gastronomie a kulinářství vychází již od rok 2008 jednou měsíčně a jedno číslo zakoupíte za 29 Kč.

Gurmet

Časopis pro gurmety plný zajímavých receptů a tipů, který vychází od rok 2012 každý měsíc. Jeden výtisk stojí 34 Kč.

Apetit

Populární časopis o vaření, který vychází od roku 2004 jednou měsíčně, přináší oblíbené recepty a rady k vaření. Jedno číslo stojí 59,90 Kč.

Časopisy pro maminky

Maminka

Maminka je tradiční časopis o těhotenství a dětech, který je na trhu již od roku 2001. Vychází jednou měsíčně a vydání stojí 49,90 Kč.

Betynka

Betynka je časopis pro rodiče o výchově, zdraví a psychologii dětí. Je vydáván již od roku 1992 jednou měsíčně a jedno číslo stojí 39,90 Kč.

Vydává se daleko více časopisů, které si ženy rády přečtou (např. Žena a život, Tina, Rytmus života, Chvilka pro tebe, Vlasta, Claudia apod.). Každá z nás má určitě oblíbený časopis, který si pravidelně kupuje. A pokud ne, tak na internetu najdete hodně online časopisů ke čtení.Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte