BudKocka.cz logo

Kompresní kalhoty pomůžou s hubnutím

Zdraví Prádlo Hubnutí Kalhoty Martina 24. dubna 2013
kalhoty

Hledáte účinný způsob hubnutí? Dieta a pohyb jsou tou nejlepší cestou, ale nikdo neříká, že si cestu k dokonalé postavě nemůžete nějak zjednodušit. Pořiďte si ke cvičení kvalitní kompresní kalhoty. Ty totiž vaše svaly pevně obepínají a zajišťují tak jejich větší výkonnost při pohybu. Ať už chcete snížit svou váhu nebo jen na léto vytvarovat křivky, kompresní kalhoty vám skvěle poslouží.

Na výběr máte z mnoha kvalitních značek i střihů, ze kterých si určitě vyberete ty pravé kompresní kalhoty přesně pro vás. K dostání jsou například ve střihu nad kolena, ale i delší tříčtvrteční nebo úplně dlouhé. Nakupovat můžete také z pohodlí domova rovnou na internetu. Vždy si však dávejte pozor na kvalitu.

Cena kompresních kalhot se v závislosti na značce a střihu pohybuje okolo 1 000 Kč. Nesnažte se při hledání kompresních kalhot co nejvíce ušetřit. Vaše investice do nich se totiž rozhodně vyplatí. Kvalitní kompresní oblečení vyrábí například Newline či Skins, kteří se přímo specializují na výrobu špičkového sportovního, běžeckého a cyklo oblečení.

Vhodné jsou kamkoliv

Sportovní kompresní kalhoty jsou vhodné pro pohyb v místnosti i venku. Nosit je tak můžete do posilovny a tělocvičny, nebo si v nich vyrazte zaběhat do města. Kalhoty můžete doladit také kompresním tričkem nebo tílkem, které je rovněž dostupné běžně na internetu.

Jaké jsou výhody kompresních kalhot?

Sportovní kompresní oblečení především zlepšuje svalovou výkonnost a tím i váš sportovní výkon, zároveň i urychluje svalovou regeneraci, udržuje stálou tělesnou teplotu a odvádí vlhkost směrem od těla. Díky kompresním kalhotám jsou vaše svaly také chráněny před zraněním při sportu. Kalhoty zamezují i vzniku oteklin vašich končetin vzniklých například dlouhým sezením.

Vaše hubnutí bude s kompresním oblečením mnohem snazší. Nejenže pomáhají aktivovat venolymfatický systém a odvod tuků z problémových partií vašeho těla, ale mají také anticelulitidní účinky a dosažený efekt je díky nim trvalý. Kompresní kalhoty slouží jako pomůcka při redukci obezity i v lékařství. Vyzkoušejte je!Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte