BudKocka.cz logo

Tipy na podzimní rande

Vztahy Láska Volný čas Zábava Markéta 23. září 2012
podzimní rande

Máte pocit, že s ubývajícími slunečnými a teplými dny a přibývajícími deštivými a chladnými se nedá už nic zajímavého dělat? Omyl! I na podzim si můžete s partnerem užít spoustu zábavy.

Pouštění draka

Co třeba tu nejklasičtější podzimní radovánku-pouštění draka? To nemusí být jen činnost pro děti. Draka si můžete vyrobit sami a je krásné pak stát na kopci, cítit vánek ve vlasech a tvářích a sledovat jak se váš drak vznáší nad vámi.

Nezapomínejte na zvířata

Pokud máte rádi zvířata, není ještě pozdě zajít do zoo. Její obyvatelé možná budou i akčnější než v tropických dnech, kdy většinou pospávají. Nemáte vlastního pejska? Půjčte si na vyvenčení nějakého v útulku, podzimní procházkou uděláte radost jemu i sobě.

Navštivte památky

Určitě ve vašem okolí existuje místo nebo památka, kterou jste v létě nestačili navštívit – vyrazte na její obhlídku některý podzimní víkend.
Je vám už na venkovní výlety zima? Zajděte se spolu podívat do galerie nebo přednášku v knihovně – kultury není nikdy dost. Jste-li milovníci historie, pak do muzea.

Další tipy

Přihlaste se do kurzu čehokoli, co vás zaujme, ať už je to tanec nebo cizí jazyk.
Ohřejte se v příjemné čajovně či kavárně, nebo se přímo zapoťte v sauně. A kdy naposledy jste byli na hvězdárně?
Pokud patříte mezi dobrodružnější povahy, sledujte nabídku zážitkových víkendů v okolí, často jsou na ně slevy.

Zůstaňte v teple domova

Jste spíš domácí typy? Ani to není problém, můžete si s partnerem společně uvařit něco, co jste ještě nezkoušeli. Zahrajte si po letech Dostihy a sázky nebo jinou oblíbenou stolní hru. Čtěte si navzájem, nezáleží, zda se bude jednat o milostnou poezii nebo lechtivé povídky.
Fantazii se meze nekladou, i podzimní dny mohou být jednoduchými způsoby naplněny smíchem a legrací.Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte