BudKocka.cz logo

Sukně peplum rozzáří váš outfit

Móda Trendy Oblečení Externí autorka 29. prosince 2012
sukně peplum

Již v roce 2012 se dostaly do popředí sukně s volánem. Novým trendem nejen světových módních mol jsou takzvané sukně peplum, ženy po celém světě si všímají, že následující sezóny i v roce 2013 budou v jednom velkém volánu.

Jak vypadá peplum sukně?

Jak můžete peplum sukni rozeznat od ostatních? Tento druh sukně je specifický klasickou pouzdrovou úzkou sukní, v pase a bocích si můžete všimnout volánu nebo lemu. Podobné lemy a volány můžete v jednotlivých kolekcích objevit také na šatech či topech. Zdůrazňuje ženské přednosti především v pasu, na nějž strhne největší pozornost.

Ženy s úzkými boky se nemusí bát, lem či volán se dokonale přizpůsobí a přidá na kráse. Naopak ženy s vnadnými křivkami v bocích si mohou užívat pocit, kdy všechno bude vidět a vy to můžete ukázat světu bez obav. Ovšem i tak je nutné brát v potaz, že peplum sukně není pro každou ženu. Záleží na vaší postavě a na tom, jak ji budete umět nosit.

Model vám dodá na sebevědomí

Tyto modely jsou zcela elegantní. Ženám dodají šarm a povznesou jejich vzhled na vyšší úroveň, kterou každý muž po právu ocení.

peplum sukně

Na barvách příliš nezáleží. Každá z nich je skvělá. Ať už si zvolíte z klasické a jednotné černé nebo různých zvířecích vzorů. Ty, jež mají rády elegantní styl, nechť vsadí na klasiku, kterou je černá a bílá. Kdo se nebojí se svým zevnějškem a outfitem experimentovat, ať se pustí do sytých barev.

Trendy jednobarevné peplum sukně

Pokud se skutečně nemáte problém odvázat, užijte si záři růžové, oranžové nebo žluté barvy. Všechno závisí jenom na vaší odvaze a chuti vyzkoušet něco nového.

Sukně peplum nabízejí i puntíkové vzory a romantické květy, jež vás dostanou mezi skutečné módní znalkyně.

Líbí se vám styl peplum? Budete nosit peplum šaty či sukni?

Foto: zara.comNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte