BudKocka.cz logo

Překrásné šaty britské značky AX Paris

Móda Šaty Značky Soňa 21. března 2018
šaty ax paris

Krásnou módu vždy nabízí britská módní značka AX Paris, která postupně proniká i do našich koutů. U nás ji koupíte zde. Její doménou je móda pro ženy a hlavně šaty. Chcete si obléknout šaty, ve kterých budete vypadat exkluzivně? Tak potom vsaďte na AX Paris.

Hledáte šaty do společnosti, na ples, na večírek nebo do práce? Značka AX Paris je výbornou volbou. Zajisté si vyberete z překrásných kousků, která nabízí tato relativně mladá značka v nové kolekci. Krásné barvy, zajímavé vzory a různé ozdůbky jako volány, volánky, krajky nebo průstřihy se vám zalíbí.

Vyberte si krásné šaty

dlouhé vínové šaty ax paris
červené šaty pod kolena
elegantní černé šaty
červené šaty se vzorem
žluté elegantní šaty
asymetrické červené šaty ax paris
modré krajkové šaty
modré květinové
bordó šaty s krajkou

Krásné šaty značky AX Paris vypadají, že jsou stvořené pro každou příležitost. V jejich nabídce najdete šaty dlouhé až po zem, po kolena nebo pod zadek. Mohou být asymetrické na jedno rameno, se zavazováním za krkem nebo na obě ramena. Většinou jsou společenské, čehož můžete různě využít. Záleží jen na vás, které z nich zvolíte.

Vyberte si krásné šaty a tuniky na pláž.

Šaty plné elegance pocházejí od značky AX Paris, která byla založena teprve v roce 1998 v Manchesteru. Specializuje se na módu pro ženy mezi 20 až 50 lety. Přináší nejnovější trendy, které nosí mimo jiné i celebrity, za dostupné ceny. Staňte se princeznou nebo elegantní kočkou, která si oblékne právě značku AX Paris.

Foto: zoot.czNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte