BudKocka.cz logo

Dámské roláky jsou zase v módě!

Móda Trendy Eliška 20. listopadu 2015
roláky

Roláky se řadí mezi oblíbené oblečení na podzim a v zimě, navíc se letos vrací zpět. Pokud plánujete rozšířit svůj šatník, tak je právě teď nejvyšší čas, protože je zima a je potřeba zahřát krk. Podívejte se na super trendy, které se vám budou určitě líbit.

I když vypadalo, že se dámské roláky stahují do ústraní, letos se opět objevily na výsluní. Vrací se totiž zpět a ve velkém stylu. Objevují se v kolekcích na podzim a zimu různých značek, což samo o sobě svědčí, že se jedná o letošní trend.

Podívejte se na nabídku


rolak
rolaky
rolak svetr
rolak
rolak
rolakové šaty

Součástí šatníku každé ženy by měly být i roláky, které mohou být bavlněné, pletené nebo z jiných materiálů. K tomu navíc nepatří pouze dlouhý rukáv, ale můžete ho zvolit s krátkým rukávem nebo bez rukávů. Ve všech případech rolák příjemně v zimě zahřeje a hlavně schová na zimu citlivý krk.

Můžete je kombinovat s každým kouskem oblečení, hodí se k sukni i kalhotám, taktéž pod každou bundu, kabát nebo svetr. Koupí roláku rozhodně neprohloupíte, naopak si pořídíte hezký a slušivý kus oblečení.

Další výhodou je, že si můžete vybrat mezi roláky, které jsou různě dlouhé; v nabídce najdete jak krátký, tak dlouhý rolák, který zahřeje i hýžďovou oblast. Stejné je to také i s rukávy, rukáv může být dlouhý, krátký nebo bez rukávů. Můžete si vybrat z mnoha různých variant podle toho, která z nich se vám líbí.

Dají se pořídit i dámské pletené šaty s rolákem nebo rolákové šaty z bavlny, vypadají velmi dobře. Na tyto luxusní kousky natrefíte v dobrých obchodech s módou.

Proč nosit roláky?

Jak již bylo zmíněno, jedná se o trend, který se opět vrací. V roláku budete vypadat vždy moc hezky, krásně vytvaruje horní část těla a ve spojení s dalších oblečením budete vypadat úžasně.

Ovšem nejdůležitější na rolácích je to, že zahřejí krk a zamezí nachlazení. To se hodí zejména ve studených místnostech, v práci nebo jen tak venku. Šála nemusí vždy pomoct a hlavně v práci vás se šálou nebo šátkem nemusí vidět zrovna rádi. Proti roláku ale nikdo nic neřekne.

Vyberte si z různých barev

Doby, kdy byla k mání jedna nebo dvě barvy, jsou dávno proč, nyní si můžete opravdu vybírat. Mezi oblíbené barvy u roláků se řadí tmavé odstíny jako černý, hnědý nebo šedý, najdete i další odstíny např. modrý, červený, se vzory nebo různě barevný. Záleží pouze na vás, jaký dámský rolák si vyberete. Také kromě barev dbejte při výběru na materiál, který je rovněž velmi důležitý.

Pokud jste si ještě letos vlněný rolák nebo nejlépe více kusů nepořídila, je teď ten nejvyšší čas. Brzy má být ještě větší zima, takže se vám bude hodit.

Foto: zoot.cz, answear.czNázory k článku


roláky mám ráda. Hlavně ty ze ZOOTU
Beruska, 23. prosince 2015

Napište, co si o tom myslíte