BudKocka.cz logo

Pořiďte si jarní trendy

Móda Trendy Módní tipy Článek 8. dubna 2013
legíny

Pomalu nás začíná opouštět sníh, studené počasí a začíná se oteplovat. Konečně schováme zimní oblečení do skříně a nakoupíme novou jarní módu. Chcete vědět, co se letos bude prodávat a jaké budou jarní trendy? Originalitě se meze nekladou, o čemž se můžete sama přesvědčit.

Letos na jaře budou in vzory a různé potisky na oblečení. Nejedná se pouze o pruhy, kostky a puntíky, ale i o květy, kosmické, aztécké a leopardí vzory. Stejně tak i barvy letos letí vskutku originální - neonové, metalické, zlaté, khaki nebo pastelové. Největšími trendy budou legíny, šaty a zajímavé doplňky. Každá dívka i žena si zaručeně vybere.

Legíny jsou nutností

Legíny patří mezi top jarní trendy posledních pár let. Každý rok si můžete vybírat mezi novými vzory, barvami i ozdobami. To, co jste si neuměla představit před pár lety, se teď stává realitou.

jarní oblečení

Stačí jen jmenovat legíny se stříbrnými nebo zlatými cvočky, legíny s kosmickými nebo leopardími vzory, lesklé nebo neonové legíny. Toto extravagantní oblečení prostě musíte mít. Nezapomeňte, že legíny vypadají pěkně na pevných a štíhlých nožkách. Jen tak vyniknou.

Co si vzít k legínám?

Legíny se dají kombinovat prakticky s čímkoliv. Doplnit je můžete tunikou, svetrem, tričkem, halenkou, sukní nebo si k nim obléknout šaty. Volnější tuniky nebo peplum halenky skvěle zvýrazní nejen vaše oblečení, ale i postavu. Důležité je vybrat si svršek správné barvy. K extravagantním legínám si oblečte tuniku či jiný svršek v jemné barvě a to stejné platí i naopak. Vytvoříte si tak jedinečný jarní outfit.

Jarní šaty nejen plné romantiky

S jarem také přicházejí na řadu šaty a sukně. V nadcházející sezóně si určitě pořiďte jarní šaty. Co říkáte na jednobarevné minišaty nebo naopak na minišaty se vzory? Šaty ozdobené květy, geometrickými vzory i krajkou se budou skvěle hodit na jarní procházky nebo do práce či školy. Pokud se na krátké šaty necítíte, zvolte delší šaty pod kolena. Ani těmi chybu neuděláte. Stějne tak to platí i u sukní.

Líbí se vám tyto jarní trendy, které si již teď můžete pořídit?Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte