BudKocka.cz logo

Značky - Abercrombie & Fitch a Ed Hardy

Móda Značky Módní tipy PR článek 25. února 2013
značkové oblečení

Možná se vám už nelíbí značky oblečení, které naleznete v běžných obchodech a toužíte vyzkoušet i další značkové oblečení, ať se odlišíte od ostatních a jste in. Značek je v módním světě opravdu mnoho a je z čeho opravdu vybírat. Dnes si představíme Abercrombie & Fitch a Ed Hardy. Obě dvě značky jsou ve světě velmi oblíbené a dostávají se konečně i do Česka.

Módní značka Abercrombie & Fitch pro mladé

Značka Abercrombie & Fitch (A&F) byla založena již v roce 1892 v New Yorku Davidem Abercrombiem. Zpočátku se jednalo o sportovní oblečení, které postupem času se přeformovalo na volnočasovou módu. Značka A&F se zaměřuje na oblečení pro volný čas převážně pro mladé ženy a muže a také na dětskou módu. Oblečení je velmi kvalitní, spíše luxusní. Kvalitě i luxusu odpovídá i vyšší cena, za kterou si můžete tuto trendy módu pořídit.

Co vše nabízí A&F?

Jak už bylo zmíněno, u Abercrombie and Fitch naleznete módu pro děti, ženy a muže. S každou sezónou se můžete těšit na novou kolekci podle nejnovějších trendů. Můžete si tak pořídit trendy bundy, mikiny, košile, blůzy, džíny, šaty, plavky i spodní prádlo. Se značkou Abercrombie budete zaručeně vždy trendy.

Značka Ed Hardy plná extravagance

Ed Hardy je módní značka, která je plná originality a pestrých barev. První kořeny této značky (resp. její inspirace) sahají již do roku 1911, kdy významný americký tatér Sailor Jerry tvořil umělecké kousky a toto skvostné řemeslo předal dál i ostatním umělcům. Mezi ně patřil Ed Hardy, který připojil do své tetovací profese i japonské prvky. Světový módní návrhář Christian Audigier měl rád tvorbu Eda Hardyho a začal navrhovat oblečení s jeho prvky a módní značku po něm pojmenoval.

Co si můžete pořídit od značky Ed Hardy?

Pokud se podíváte na oblečení Ed Hardy, uvidíte trendy kousky plné pestrých barev, drobných vzorů a extravagance. Můžete si u ní koupit dámské, pánské i dětské oblečení, doplňky nebo boty. Každý kousek je neuvěřitelně trendy, kvalitní a hlavně v něm budete originální.Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte