BudKocka.cz logo

Pánské oblečení Scotch & Soda

Oblečení Značky Iveta 27. srpna 2015
oblečení Scotch & Soda

Scotch & Soda je nizozemská značka kvalitní pánské a dámské módy, která byla založena již v roce 1985. Nyní se jedná o velmi oblíbenou ležérní módu určenou pro pány po celém světě. Takže je to i dobrá inspirace pro ženy, aby mohly koupit oblečení pro svou drahou polovičku. Pokud stále ještě váháte, přesvědčte se, že je právě čas něco hezkého pořídit.

k b

Potřebujete kvalitní trička, košile, mikiny, kalhoty, džíny, kraťasy, doplňky nebo další oblečení za dobré ceny? Tak potom vsaďte na značku Scotch & Soda.

Podívejte se na nabídku

I pánové mají rádi hezkou módu, která je hlavně pohodlná a kvalitní. Toto všem jim může značka Scotch&Soda poskytnout. Podívejte se na trendy z nové módní kolekce.

oblečení

oblečení

oblečení

oblečení

oblečení

Jak již bylo zmíněno, jedná se o holandskou značku, která je oblíbená po celém světě. Kvalitní oblečení vás vždy překvapí a výhodou je, že dlouho vydrží jako nové, což se v dnešní době moc často nestává.

Výhody tohoto oblečení

Má i nevýhody

O značce

Značka Scotch & Soda vznikla v roce 1985, založil ji Laurent Hompes. V té době se soustředil na navrhování a výrobu pánské módy. Značka byla znovu vzkříšena v roce 2001 třemi Holanďany se jmény: Harry Schofield, Leonard Feinblatt a Leonard Buzz. Přišli s novou módou a začali vyrábět i oblečení pro ženy pod značkou Maison Scotch, pro kluky pod značkou Scotch Shrunk a pro holky Scotch R'Belle. Pro muže to byla stále značka Scotch & Soda a rozšířili i výrobu džínsů pod Amsterdams Blauw. Dále tato značka postupně otevřela více než 100 vlastních obchodů a 7 000 prodejních míst po celém světe.

Toto značkové oblečení je opravdu radost nosit, protože příjemné a kvalitní materiály si rychle oblíbíte. K tomu navíc vás potěší přijatelná cena a klasický styl (který je trošku vintage) vás určitě potěší. Pro někoho, kdo má rád Nizozemí a jeho kulturu, je tato značka naprosto ideální.

Máte již doma oblečení Scotch & Soda? Napište své zkušenosti s touto značkou a recenze do diskuze.

Foto: different.czNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte