BudKocka.cz logo

Pánské oblečení Scotch & Soda

Oblečení Značky Iveta 27. srpna 2015
oblečení Scotch & Soda

Scotch & Soda je nizozemská značka kvalitní pánské a dámské módy, která byla založena již v roce 1985. Nyní se jedná o velmi oblíbenou ležérní módu určenou pro pány po celém světě. Takže je to i dobrá inspirace pro ženy, aby mohly koupit oblečení pro svou drahou polovičku. Pokud stále ještě váháte, přesvědčte se, že je právě čas něco hezkého pořídit.

Potřebujete kvalitní trička, košile, mikiny, kalhoty, džíny, kraťasy, doplňky nebo další oblečení za dobré ceny? Tak potom vsaďte na značku Scotch & Soda.

Podívejte se na nabídku

I pánové mají rádi hezkou módu, která je hlavně pohodlná a kvalitní. Toto všem jim může značka Scotch&Soda poskytnout. Podívejte se na trendy z nové módní kolekce.

oblečení

oblečení

oblečení

oblečení

oblečení

Jak již bylo zmíněno, jedná se o holandskou značku, která je oblíbená po celém světě. Kvalitní oblečení vás vždy překvapí a výhodou je, že dlouho vydrží jako nové, což se v dnešní době moc často nestává.

Výhody tohoto oblečení

Má i nevýhody

O značce

Značka Scotch & Soda vznikla v roce 1985, založil ji Laurent Hompes. V té době se soustředil na navrhování a výrobu pánské módy. Značka byla znovu vzkříšena v roce 2001 třemi Holanďany se jmény: Harry Schofield, Leonard Feinblatt a Leonard Buzz. Přišli s novou módou a začali vyrábět i oblečení pro ženy pod značkou Maison Scotch, pro kluky pod značkou Scotch Shrunk a pro holky Scotch R'Belle. Pro muže to byla stále značka Scotch & Soda a rozšířili i výrobu džínsů pod Amsterdams Blauw. Dále tato značka postupně otevřela více než 100 vlastních obchodů a 7 000 prodejních míst po celém světe.

Toto značkové oblečení je opravdu radost nosit, protože příjemné a kvalitní materiály si rychle oblíbíte. K tomu navíc vás potěší přijatelná cena a klasický styl (který je trošku vintage) vás určitě potěší. Pro někoho, kdo má rád Nizozemí a jeho kulturu, je tato značka naprosto ideální.

Máte již doma oblečení Scotch & Soda? Napište své zkušenosti s touto značkou a recenze do diskuze.

Foto: different.czNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte