BudKocka.cz logo

Módní tipy na dámské oblečení k vánočnímu stromečku

Móda Oblečení Vánoce Článek 18. prosince 2012
módní tipy ke stromečku

Jistě s námi budete souhlasit, že pro sváteční dny - anebo minimálně na Štědrý večer - je naprosto nezbytné obléci si něco krásného, elegantního, slavnostního.

Máme pro Vás několik nápadů a nabídku krásných modelů francouzské módy v tzv. glamour stylu. Glamour znamená půvab, přitažlivost a osobní kouzlo. Tím vším Francouzky jednoznačně oplývají, takže se prosím inspirujte...

Letošní zimní společenská sezóna se nese ve velkém návratu krajky. Celé krajkové šaty nebo jen halenky s černou sukní či kalhotami, s takovou kombinaci neuděláte rozhodně ani Vy na Štědrý večer chybu.

Dalším velmi významným prvkem dámské módy jsou letos flitry a pajetky. Nádherné jsou takto zdobené šaty nebo jen trička, která jsou flitrovými aplikacemi povýšena na společenský model.

šperky

Krásnou barevnou kombinací pro slavnostní a společenské příležitosti je nestárnoucí černá s červenou. Speciálně pak na Vánoce je tato barva obzvláště aktuální a evokuje živost, veselost a vřelou vánoční atmosféru.

Velmi vhodné a zároveň mimořádně příjemné a pohodlné modely jsou modely plisované. Díky netradiční a znovu objevené technice budete elegantní a nebudete se tísnit, což mnohé dámy o Vánocích jistě ocení.

šperky

Letos se vrací také volány a volánky, takže aby byla naše nabídka kompletní, měli bychom zmínit i tyto modely. Ať již šaty, v černé nebo s jemným vzorkem, tyto jemné, ženské a zároveň extra komfortní modely, ocení každá žena.

volánay

A naše poslední doporučení? Zkuste svůj sváteční model doplnit krásným stříbrným šperkem s přírodním jantarem. Tento kámen také slaví svůj návrat a šperky z něj budou tou správnou tečkou každého slavnostního outfitu.

šperky

Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte