BudKocka.cz logo

Jak uvázat šátek zajímavými způsoby?

Móda Doplňky Módní tipy Šátky Šárka 1. ledna 2013
šátek

Šátky a šály. Nenahraditelný módní doplňky, které dokáží oživit i ten nejobyčejnější outfit. Jestliže tedy žádný nevlastníte nebo se vám ve skříni válí jen jeden či dva, měly byste vyrazit na nákupy a svůj šatník trochu obohatit. Kromě estetické funkce, jsou šátky i velice praktické. Především na podzim a v zimě, kdy vás ochrání před chladným větrem. Nebudou to tedy rozhodně vyhozené peníze. Ženy samozřejmě zajímá především funkce estetická. Přečtěte si o tom, jak originálně oživit svůj každodenní vzhled.

Klasicky kolem krku

U tohoto způsobu nošení existuje nespočet způsobů, jak si můžete šátek zavázat. Originalitě se meze rozhodně nekladou! Šátek kolem krku je vhodný hlavně v případě, kdy na sobě máte obyčejné jednobarevné tílko, propínací svetřík a džíny, a chcete si svůj outfit oživit něčím pestrým.

šátek jako čelenka

Šátky jako čelenky

Takto se dají nosit především krátké a malé šátky, které na krku nevypadají moc dobře. Stačí jen šátek složit tak, aby vytvořil trochu silnější pásek, jehož konec si následně zavážete pod vlasy tak, aby uzel nebyl vidět. Zkuste si takto oživit svůj účes! Každá z nás nemá občas náladu na vytváření složitých účesů a šátek jako čelenka je perfektní a rychlé řešení, jak ušetřit čas a zůstat přitom originální.

Zapleťte si šátek do vlasů

Pokud se vám příliš nelíbil způsob zavazování šátku jako čelenky, možná pro vás máme inspiraci, která se vám bude více zamlouvat. Co si takhle vplést šátek do copu a docílit tak originálního a elegantního efektu?

šátek ve vlasech

Stačí jen šátek ohnout v půli, omotat ho kolem gumičky a pak si šátek vplétat postupně mezi prameny vlasů.

Co si takhle uvázat šaty nebo sukni?

Pro tento způsob zavazování se hodí hlavně veliké a podlouhlé šátky. Takovéto zavazování je opravdu praktické. Především na dovolených, kdy si nechcete zničit šaty nebo kraťasy od slané vody a přitom nepobíhat v kempu jen v plavkách.

šátek jako sukně

Líbí se vám, jak můžete si zajímavým způsobem uvázat šátek?

Foto: purpurinaymaquillaje.wordpress.com, alineesuenny.wordpress.com, paratudo-scian.blogspot.comNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte