BudKocka.cz logo

Košile jsou i pro ženy, tak se jich nebojte!

Móda Trendy Módní tipy Šárka 7. září 2013
košile

Kostkované, proužkované, jednobarevné, krátké, dlouhé až ke kolenům, s krátkým rukávem nebo s dlouhým rukávem... jakékoliv si přejete. Není to tak dlouho, co se vrátily do módy a dnes je vidíte na každém rohu. Úspěšně se uchytily a jen tak asi nevymizí. Obchody s oblečením jen chrlí jeden kousek za druhým a pořád toho není dost. Staly se prostě něčím, co nesmí chybět ženám či mužům v šatníku a musí jich mít hned několik.

Proč se košile tak uchytily?

Protože sluší snad úplně každému. Pokud si zvolíte správný střih, můžete je nosit skoro ke všemu, co vás napadne. Vzorované se hodí spíše k roztrhaným kraťasům, kalhotám a džínům. Pokud je zkombinujete se sukní (až na džínovou mini) nevypadá to moc dobře. K sukním se spíše hodí jednobarevné jednoduché košile.

Dbejte na výběr střihu

Důležité je vybrat si správný střih. Ne každý má štěstí, že mu sluší vše, co si oblékne. Hubenější dívky (nemyslím anorektičky) si mohou nosit, co si zamanou a mají jistotu, že nikdy nebudou vypadat špatně. Dívky s pár kily navíc spíše upřednostňují volnější před upnutějšími, ale pozor - i ty mohou někdy udělat zázraky.

oblékání pánské košile

Foto: thegirlsstuff.com

Často nastává situace, že se ženám líbí víc košile v pánském oddělení než v dámském. Pokud si v pánských košilích připadáte spíše jak v příliš volném pytli od brambor a chcete vypadat trendy, ukážu vám jednoduchý trik, jak na to.

Jak si obléknout pánskou košili?

Před pár měsíci začal na internetu kolovat tento obrázek a získal si u dívek poměrně slušný ohlas. Z vlastní zkušenosti vím, že to nevypadá špatně, ale záleží hodně na typu košile. Nemusí to být pánská košile. Stačí dámská jen o číslo větší, ale musí být z bavlny nebo jí podobné měkčí látky. Pokud si totiž zvolíte něco z umělé, tvrdší látky, bude vám límeček u zad odstávat a trik ztratí veškeré své kouzlo.

Takže pokud vám ve vašem šatníku košile chybí, měly byste si ji jednu či dvě v blízké době pořídit. Stanou se nenahraditelným prvkem vašeho šatníku, který budete rády nosit. Já mám košilí 8 a stále bych si nejraději kupovala další a další.

Foto: hm.comNázory k článku


wow hustý nápady
Kristý, 21. září 2013

Napište, co si o tom myslíte