BudKocka.cz logo

Nákupy Ona Dnes červen 2020

Móda Články Nakupování Monika 8. března 2020
nákupy ona dnes

Opět se po půl roce můžete těšit na velkou akci Nákupy Ona Dnes. Tato skvělá nákupní akce je zde již 11. rokem a můžete se těšit na mnohem více kupónů než minule. Každý rok na jaře a na podzim můžete nakupovat ve vybraných obchodech levněji než obvykle a potřebujete k tomu jen slevové kupóny.

Nákupy Ona Dnes jsou tady s námi již od roku 2010 a počet zúčastněných obchodů se každým rokem zvyšuje, což každá žena (případně muž) ocení. Tato akce vždy bývá na jaře a na podzim, což se hodí při nákupech nového oblečení a dalších věcí na novou sezónu. Akce se účastní nejen obchody s módou, ale i s doplňky, bydlením nebo kosmetikou. Vybere si tam opravdu každý.

Kdy se Nákupy Ona Dnes konají?

Největší slevový týden v České republice se koná od 15. do 21. 6. 2020. Čekají na vás až 70% slevy ve více než 2 500 obchodech a 50 e-shopech. Navíc jako bonus můžete získat větší slevu při platbě platební kartou od Air Bank.

✅ Slevy v e-shopech

E-shop
4home.czZobrazit slevy
AboutYou.czZobrazit slevy
Astratex.czZobrazit slevy
Decodoma.czZobrazit slevy
Footshop.czZobrazit slevy
I-Living.czZobrazit slevy
KetoDiet.czZobrazit slevy
KlenotyAurum.czZobrazit slevy
LadyBio.czZobrazit slevy
LuxusniPradlo.czZobrazit slevy
NovaKabelka.czZobrazit slevy
Pietro-Filipi.comZobrazit slevy
Tescoma.czZobrazit slevy
Trenyrkarna.czZobrazit slevy
Urbanstore.czZobrazit slevy
Vemzu.czZobrazit slevy
Vivantis.czZobrazit slevy
Yves-Rocher.czZobrazit slevy

✅ Kde seženete slevové kupony?

Slevovou knížku získáte v MF DNES 15. 6. a 18. 6., přičemž v příloze najdete časopis Ona Dnes (15. 6.) a magazín DNES + TV (18. 6.). Dále ji najdete v časopise Cosmopolitan, který vyjde 21. května, a v časopise Žena a život, který vyjde 10. června.

Rovněž je získáte v aplikaci Portmonka v App store a Google play, kde se začnou ukazovat 16. června a v aplikaci My Air od Air Bank od 16. června. Kupony budou v rámci daného čísla rovněž ke stažení pro předplatitele.

Zatím nebylo zveřejněno, kdo bude tentokrát Tváří Nákupů Ona Dnes. Uvidíme, která známá osobnost to bude. Minulý rok to byla oblíbená herečka Nikol Štíbrová, kterou můžete znát také ze sociálních sítí.

Této akce se účastní řada e-shopů, například se jedná o blackcomb.cz, bushman.cz, cadenza.cz, dedoles, ecco.com, kuphodinky.cz, stoklasa.cz, norskamoda.cz, steilmann.cz, tchibo.cz, bonedere.cz, folly.cz, kneipp.com, mix.it, oriflame.cz, riano.cz, albatrosmedia.cz, grada.cz, knihydobrovsky.cz, martinus.cz, krups.cz, samsung.cz, spime.cz, tefal.cz, candlemania.cz, breno.cz a mnoho dalších.

Seznam slev v obchodech

Další slevy najdete v době konání i v jiných obchodech, rovněž u poskytovatelů různých služeb atd. Podívejte se na seznam vybraných kamenných obchodů, kde vás potěší zajímavou slevou. Stačí mít u sebe kupóny a nakupovat.

Obchodsleva
Albatrosmedia25 %
Albi20 %
Apart15 %
Bella Rose20 %
Bonami15 %
Bushman20 %
C&A20 %
Cadenza10 %
Candlemania50 %
Concept15 %
Dante20 %
Decodoma.cz20 %
Dedoles25 %
Dino25 %
Ecco20 %
Eta20 %
F&F20 %
Hodinky Timex25 %
Homeville50 %
Hotel Kamzík40 %
Ketodiet.cz15 %
Knihkupectví Martinus200 Kč
Knihy Dobrovský20 %
Knihy Kanzelsberger a Barvič20 %
Knihy Grada25 %
Knihy Svojtka & Co.30 %
Krups kávovary20 %
Kuchyně Gorenje30 %
Lindex20 %
Manufaktura20 %
Marks & Spencer20 %
Natuzzi Italiaaž 22 %
Pet Center25 %
s.Oliver20 %
Sedačky Phase20 %
Spíme20 %
Steilmanndárek
Stoklasa20 %
Tchibo20 %
Tesla20 %
Tescoma20 %
TS Bohemiaaž 25 %
Under Armour25 %
Viscopus50 %
Weleda20 %
Yves Rocher50 %

Možnost chyb vyhrazena.

Některé slevy Nákupy Ona Dnes se mohou uplatnit jen na určitý sortiment, nebo se mohou uplatnit při nákupu nad určitou částku nebo za jiných podmínek. Přesné podmínky pro uplatnění slev vždy najdete u daného kuponu.

Využíváte slevy u akce Nákupy Ona Dnes?Názory k článku


Super, už se těším
Verys, 13. října 2018

Napište, co si o tom myslíte