BudKocka.cz logo

Trendy účesy 2024 na denní nošení

Krása Vlasy Účesy Lucie 22. ledna 2020
účesy 2024

V letošním roce se můžete těšit na nové účesy, které právě teď letí. Zapomeňte na složité účesy, letos letí jednoduché a přirozené účesy a to jak u krátkých, tak i dlouhých vlasů. Podívejte se na nové trendy účesy 2024, ať víte, co si učesat.

Účesy na rok 2024 na jednu stranu nejsou vůbec překvapivé, protože se budou nosit jak krátké, tak i polodlouhé či dlouhé vlasy. Střih by měl sedět perfektně k vašemu obličeji, stejně jako barva. Letos se klade důraz na přirozenost, proto i s tímto faktem počítejte. Mrkněte se na každé foto a fotogalerie, ať víte, co se letos nosí.

Účesy pro krátké vlasy

krátké vlasy

Pokud máte krátké vlasy, tak se nabízí bohatý výběr různých střihů. Oblíbené jsou mikáda, rozcuchy, sestříhané vlasy nebo i delší ježek. K tomu si můžete ostříhat i ofinu nebo přidat zajímavou barvu či melír. Vlasy vás tak hezky doplní a udělají zajímavou. Pokud máte kulatý obličej, krátké vlasy správně sestříhané a hlavně rozcuchy jsou pro vás ideální. Stejně tak i pro další tvary obličeje se krátké účesy skvěle hodí. I z krátkých vlasů se dá učesat společenský účes hodící se třeba na ples. Krátké účesy často upřednostňují starší dámy, protože už je nebaví pečovat o dlouhé vlasy. Pro ně jsou vhodné sestříhané vlasy, aby je měly kratší.

Účesy pro polodlouhé vlasy

polodlouhé vlasy

Mezi trendy dámské účesy pro rok 2024 patří prostříhávané účesy či delší mikáda. Z vlasů si pak můžete vytvořit další oblíbené účesy, mezi které letos patří copy a culíky, volně pohozené vlasy dozadu nebo na stranu. Pokud máte vlnité vlasy, tak se za ně nestyďte a naopak buďte na ně pyšná. Přirozené vlny totiž hrají letos prim. Dále si pohrajte s barvou - letí melír, ombré, platinová a růžová barva. Zajímavě vypadá ve vlasech i vícebarevný melír, který vlasům dodává extravagantní kouzlo. Jsou in i retro účesy a letí také ofina.

Účesy pro dlouhé vlasy

dlouhé vlasy 2024

Dlouhovlásky by měly vsadit na jednoduché účesy. Pokud máte vlasy nepoddajné nebo lehce vlnité, tak se s nimi netrapte. Udělejte si culík nebo je mějte pouze pohozené po zádech. Přírodní vlny jsou v módě, proto se je nesnažte vyžehlit. Máte-li vlasy rovné, tak to vsaďte na rozpuštěné vlasy. Pokud se vám rozpuštěné vlasy nelíbí, tak uhlazený nebo narychlo udělaný culík, cop nebo drdol je tou nejlepší variantou.

Ofina je trendy

ofina

Ofina je v roce 2024 opravdu trendy. Můžete ji mít na patku, rovnou nebo jen tak volně, jak jí zrovna pomůže vítr. Není dáno, jak ji máte mít, záleží ale na tom, aby vám ofinka slušela. Dále záleží na celkovém střihu účesu a na tom, jak moc se o ni chcete starat. Jak všechny víme, péče o ofinu je je někdy opravdu náročná.

copy

Letos obecně letí culíky, copy (francouzský, rybí) a drdoly, které se hodí nejen do společenskou akci, ale i na denní nošení. Vyhrajte si s těmto účesy a pokud by nebyly dokonalé, tak se nic nestane. Sází se na přirozenost a tou je i nedokonale upravený cop.Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte