BudKocka.cz logo

Účesy do tanečních jsou nutností

Krása Účesy Vlasy Šárka 7. října 2012
Účesy do tanečních pro dlouhé vlasy

Když už si konečně seženete tolik šatů do tanečních, kolik potřebujete, vaší druhou starostí nejspíš bude, co si na taneční lekce učesat. Je sice pravda, že se ke každým šatům hodí úplně něco jiného, ale nemusíte s tím dělat příliš velkou hlavu. Stačí se snažit o tom, abyste to nepřehnala a působila přirozeně a elegantně zároveň. Jak na to? Zde máte několik tipů a návodů na to, jaké účesy k šatům zvolit, abyste tak vypadala.

V jednoduchosti je krása

Nemá cenu se každý týden trápit s vyčesáváním složitých účesů, které stejně nikdo na běžných lekcích příliš neocení. Na obyčejných lekcích byste se měla spíše soustředit na tanec než na váš vzhled. Zkuste opravdu jednoduchý účes, který vám zabere sotva pár minut. Hodí se pro krátké i dlouhé vlasy.

Co k jednoduchým šatům a co k výrazněji zdobeným?

Drdoly, culíky nebo copy na stranu působí sice obyčejně, ale podtrhují tím tak vaši krásu a eleganci. Takový typ účesů se hodí jak k bohatě zdobeným šatům, které vám zajistí samotné dostatek pozornosti, tak i k jednoduchým, kterými rozhodně nic nezkazíte. U jednoduchých šatů si pro zpestření stačí dát do vlasů látkovou nebo umělohmotnou květinu, kterých je v ochodech jako H&M nebo New Yorker plno.

Co se týče rozpuštěných vlasů, můžete je nosit, k čemu chcete. Působí dobře jak ke zdobeným, tak obyčejným šatům. Pokud vás sluší jak rovné, tak kudrnaté vlasy, zkuste si k jednoduchým šatům vytvořit na hlavě několik loken a naopak u ozdobných si vyžehlete vlasy do rovna.

Složité účesy si schovejte na speciální příležitosti

Se složitějšími účesy si dejte práci spíše při zvláštních příležitostech, na kterých máte za úkol, předvést to, co jste se na předešlých lekcích naučila. Tedy na prodloužených lekcích a závěrečném slavnostním věnečku.

účes do tanečních

Jestliže se chcete na věnečku cítit opravdu dobře, zajděte si například do kadeřnictví, které v období tanečních a plesů nabízejí vytvoření účesů za poměrně slušné peníze.

Jaké účesy do tanečních preferujete vy? Jednoduché či složité?Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte