BudKocka.cz logo

Babe's Beauty Boom: Recenze a zkušenosti

Krása Pleť Eliška 15. července 2022
Babe's Beauty Boom  Recenze

Krásné vlasy a mladou pleť by chtěla mít každá žena, ale jak to dokázat? Někdy za to mohou geny, někdy štěstí a někdy speciální péče. Co všechno svede unikátní přípravek Babe's Beauty Boom?

Pravidelně pečujete o své vlasy, kupujete si ty nejlepší přípravky, ale vlasy jsou místo toho zničené a slabé. K tomu nezapomínáte na pleť, ale ani tam vás výsledek netěší. Vlasy i pleť nepotřebují jen vnější péči, ale rovněž vnitřní péči.

Tento set zahrnuje dva produkty, z nichž jeden je určen na vlasy a druhý na pleť. Dodávají jim speciální výživu, která se na nich brzy projeví.

✅ Co je Babe's Beauty Boom?

Jedná se o set dvou doplňků stravy, z nichž jeden se nazývá Hair Vitamins a je určen na vlasy, druhý se jmenuje Kolagen Skincare a ten uvítá naše pleť. Tento balíček vyživuje vlasy a pleť, dodává jim důležité látky atd. Podívejte se na více informací.

Nečekají na vás žádné kapsle, které se špatně polykají, ale připravíte si chutný nápoj z prášku.

Nespornou výhodou je, že nyní tyto dva produkty získáte v tomto e-shopu za speciální cenu. Platíte pouze za jedno balení, i když získáte dvě.

Hair Vitamins je určen pro výživu vlasů a pokožky, urychluje růst vlasů, vlasy budou zdravější a pevnější.

Kolagen Skincare slouží k eliminaci vrásek, ke zvýšení pružnosti pokožky, k omlazení pleti a dodává pokožce pigmentaci.

babeš beauty boom recenze

Produkty se nacházejí v krásných dózách. Získáte je v tomto e-shopu

Produkt Beauty Boom vyrábí slovinský výrobce Babe's Vitamins ve svých závodech. Specializuje se na přírodní vitamíny, minerály a superpotraviny, které využijete při mnohých problémech.

✅ Proč vlastně funguje?

Za fungování Babe's Beauty Boom může unikátní složení, ve kterém najdete látky jako biotin, kolagen, MSM, vitamin C a ashwaganda.

Biotin je označován za vitamín krásy, pomáhá k udržení zdravých vlasů.
Naticol mořský kolagen je forma rybího kolagenu, která je kvalitní a patentovaná.
Vitamin C je antioxidant chránící buňky před oxidačním stresem. Přispívá k syntéze kolagenu.
MSM je organická forma síry, které se říká minerál krásy.
Ashwaganda (Withania somnifera) má adaptogenní vlastnosti a omlazující účinky.

✅ Co všechno obsahuje?

Přesné složení výrobků je následující:
Hair vitamins: Maltodextrin, erytritol, hydrolyzovaný kolagenový prášek, MSM, přírodní pomerančová příchuť, bambusové vlákno, vitamin C, přírodní červená řepa, biotin, steviol glykosid
Kolagen Skincare: Prášek z rybích kolagenových peptidů Naticol®, maltodextrin, MSM, prášek z ashwagandhy, přírodní jahodové aroma, barva přírodní červené řepy, bambusové vlákno, vitamin C, steviol glykosid

Ačkoliv první výsledky na sobě spatříte již po 14 dnech, výrobce doporučuje užívat výrobky nejméně měsíc. Dokonce sestavil 30denní přeměnu krásy, abyste dosáhla nejlepších výsledků za nejkratší čas.

Jaké se připravuje?

Nemusíte se bát, že by se drink Babe's Beauty Boom nějak složitě připravoval. Příprava nápoje je opravdu snadná a denní dávka je pouze jeden drink.

nápoj beauty boom babe's vitamins

Z prášku připravíte růžový nápoj. Získáte ho v tomto e-shopu

Každý den připravte nápoj Hair Vitamins: smíchejte jednu odměrku (5 gramů) ve sklenici vody, pořádně promíchejte, vyčkejte na rozpuštění prášku a nápoj vypijte.

Každý druhý den připravte nápoj Hair Vitamin s Kolagenem Skincare: ve sklenici promíchejte 5 gramů Hair Vitamins a 10 gramů Kolagen Skincare. To vše učiňte pořádně a po rozpuštění elixír vypijte.

Tento doplněk stravy nenahrazuje vyváženou a pestrou stravu. Neměla byste překračovat doporučenou denní dávku. Rovněž ho uchovávejte mimo dosah dětí.

✅ Jaké má výhody a nevýhody?

Tak jako jiné výrobky, tak i tento má řadu pozitiv a negativ. A některá z nich jsme vybrali:

✅ Jaké jsou s ním zkušenosti a recenze?

Uživatelky mají s Babe's Beauty Boom velmi pozitivní zkušenosti. Mají po něm hustší a krásnější vlasy, jemnou a zdravou pokožku atd. Podívejte se na další recenze na tuto stránku.

Pokud jste Beauty Boom už vyzkoušela, napište svou zkušenost do diskuze.

 recenze

Hezké dózy získáte v tomto e-shopu

✅ Kolik stojí? Jaká je jeho cena?

Cena za Beauty Boom je velice příznivá. V e-shopu dokonce nabízejí obrovskou slevu. Vy tak získáte jedno balení zcela zdarma, protože se nynější sleva vyšplhala až k 50 %. Podívejte se na ni zde do e-shopu.

Určitě tato akce potěší všechny, kteří chtějí šetřit. V této nelehké situaci se hodí ušetřit každou korunu, proto se vám aktuální nabídka rovněž zalíbí.

✅ Kde můžete Babe's Beauty Boom koupit?

Produkt Babe's Beauty Boom koupíte za fantastickou cenu v oficiálním e-shopu. Aktuálně je skladem a slibují expresní doručení. Tak se na něj podívejte.

Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte