BudKocka.cz logo

Opravdu Angelina Jolie hubne s Nidorou?

Hubnutí Novinky Rady Veronika 4. června 2014
Angelina Jolie

Angelina Jolie je známá americká herečka, která se proslavila nejen jako herečka a matka nespočtu dětí, ale také jako partnerka Brada Pitta, velvyslankyně OSN a věčná dietářka. Jako herečka musí dbát na svou postavu, často cvičí a dbá na to, co jí. Ovšem nedávno se objevilo v různých reklamách, že Angie hubne s nějakým práškem, který se jmenuje Nidora. Myslíte si, že je to pravda nebo ne?

b

Angelina se narodila 4.6.1975, hrála v dětských filmech, působila dlouho jako modelka a do většího povědomí se dostala tehdy neznámá herečka až s filmem Gia v roce 1998 a následně Larou Croft. Od té doby její hvězda stoupá a ona na váze ubývá. Ze začátku měla normální váhu, ale v posledních letech má postavu velmi hubenou. Občas se spekuluje, zda netrpí anorexií. Vyhublá Angie tvrdí, že ne.

b

Jak hubne Angelina?

Samotná herečka tvrdí, že jí pravidelně pět malých porcí za den a k tomu hodně cvičí. Dieta, cvičení a geny udělají krásnou postavu. Nedávno ale přiznala, když se objevila na nějaké akci ještě štíhlejší něž minule, že za to může stres, nedostatek času se najíst a neustálý pohyb od dětí k natáčení až na druhý konec světa, aby vykonávala své povinnosti jako velvyslankyně OSN. Ve výsledku její postavu vypadá velmi hubeně, o čemž se můžete přesvědčit i při shlédnutí jejich filmů z poslední doby.

Pomáhá ji Nidora?!?

V poslední době jste si mohla všimnout reklam s fotkami s Angelinou, kde se tvrdí, že zhubla s přípravkem, který se jmenuje Nidora. Tam se píše, že nyní váží 47 kg a že zhubla díky tomu přípravku. Také tam tvrdí, že bulvární média lžou a záměrně o těchto tobolkách nikdy nepsali. To ale není pravda, o čemž se můžete i přesvědčit v dalších článcích na internetu. Někdo zneužil její fotky a využil její známé jméno k propagaci vlastních pilulek resp. prášku na hubnutí.

Důkaz...

Jako důkaz se dá zmínit, že byla již extrémně štíhlá i v roce 2010, kdy se objevila v akčním filmu Salt. Právě v té době mělo mnoho kritiků narážky na její extrémně štíhlou postavu. Hrála tam agentku CIA, která by v reálném životě s tak štíhlou až vychrtlou postavou určitě nezvládla tolik bojových úkolů... V té době však žádné zmínky o Nidoře, která má prý pomoct zhubnout za 4 týdny 16 kg, nikde nebyly. A jak by se mohla tolika kilogramů z tak extrémně vyhublé postavy zbavit?

Můžete mít na to vlastní názor, ale fakta z filmu Salt, bulvární zprávy, její fotky a dráha modelky a velmi úspěšné herečky mluví celkem jasně.

Věříte tomu, že Angelina Jolie zhubla pomocí tohoto přípravku nebo ne?

Foto: © Sbukley | Dreamstime.comNázory k článku


Přesně tak, Angelina s tím vůbec nehubne. O tom píší třeba na stránce https://sjidelnicek.cz/nidora/ . Doufám, že s tím něco udělá. Ví to vůbec ona, co se s ní tady děje?
Zuzka, 15. června 2014

Ahoj, vubec to nevi. nikdo to neresi, protoze reklamni kampane se zobrazuji jenom v cilenych zemich a jde o IP adresy a staty. Cesko a Slovensko jsou zaplaveny tímto podvodem. Pristup ze zahranici maji stranky jiste blokovany, jinak by to jiz vedeli a neco s tim udelali. Je to hnusny podvod, protoze stejna firma krade fotografie beznych lidi z ruznych fitness stranek a vydava je jako zakazniky kteri zhubli diky NIdore. veskutecnosti zhubli, protoze zhubnout chteli a dreli praci, pohybem a zmenou stravovani. Nijak jinak. Na doplneni si dovolim souhrn daktu o celem podvodu a zneuziti angeliny jolie zde.
a pokud bych mela kontakt na managera herecky, jiste mu to rada poslu a pozvu ho do stredni Evropy, at si pri nektere z navstev nasi zeme udela cas a podiva se na Google a co se tam pise. Ma nekdo kontakt?
Truzalka, 5. září 2014

Napište, co si o tom myslíte