BudKocka.cz logo

Opravdu Angelina Jolie hubne s Nidorou?

Hubnutí Novinky Rady Veronika 4. června 2014
Angelina Jolie

Angelina Jolie je známá americká herečka, která se proslavila nejen jako herečka a matka nespočtu dětí, ale také jako partnerka Brada Pitta, velvyslankyně OSN a věčná dietářka. Jako herečka musí dbát na svou postavu, často cvičí a dbá na to, co jí. Ovšem nedávno se objevilo v různých reklamách, že Angie hubne s nějakým práškem, který se jmenuje Nidora. Myslíte si, že je to pravda nebo ne?

Angelina se narodila 4.6.1975, hrála v dětských filmech, působila dlouho jako modelka a do většího povědomí se dostala tehdy neznámá herečka až s filmem Gia v roce 1998 a následně Larou Croft. Od té doby její hvězda stoupá a ona na váze ubývá. Ze začátku měla normální váhu, ale v posledních letech má postavu velmi hubenou. Občas se spekuluje, zda netrpí anorexií. Vyhublá Angie tvrdí, že ne.

Jak hubne Angelina?

Samotná herečka tvrdí, že jí pravidelně pět malých porcí za den a k tomu hodně cvičí. Dieta, cvičení a geny udělají krásnou postavu. Nedávno ale přiznala, když se objevila na nějaké akci ještě štíhlejší něž minule, že za to může stres, nedostatek času se najíst a neustálý pohyb od dětí k natáčení až na druhý konec světa, aby vykonávala své povinnosti jako velvyslankyně OSN. Ve výsledku její postavu vypadá velmi hubeně, o čemž se můžete přesvědčit i při shlédnutí jejich filmů z poslední doby.

Pomáhá ji Nidora?!?

V poslední době jste si mohla všimnout reklam s fotkami s Angelinou, kde se tvrdí, že zhubla s přípravkem, který se jmenuje Nidora. Tam se píše, že nyní váží 47 kg a že zhubla díky tomu přípravku. Také tam tvrdí, že bulvární média lžou a záměrně o těchto tobolkách nikdy nepsali. To ale není pravda, o čemž se můžete i přesvědčit v dalších článcích na internetu. Někdo zneužil její fotky a využil její známé jméno k propagaci vlastních pilulek resp. prášku na hubnutí.

Důkaz...

Jako důkaz se dá zmínit, že byla již extrémně štíhlá i v roce 2010, kdy se objevila v akčním filmu Salt. Právě v té době mělo mnoho kritiků narážky na její extrémně štíhlou postavu. Hrála tam agentku CIA, která by v reálném životě s tak štíhlou až vychrtlou postavou určitě nezvládla tolik bojových úkolů... V té době však žádné zmínky o Nidoře, která má prý pomoct zhubnout za 4 týdny 16 kg, nikde nebyly. A jak by se mohla tolika kilogramů z tak extrémně vyhublé postavy zbavit?

Můžete mít na to vlastní názor, ale fakta z filmu Salt, bulvární zprávy, její fotky a dráha modelky a velmi úspěšné herečky mluví celkem jasně.

Věříte tomu, že Angelina Jolie zhubla pomocí tohoto přípravku nebo ne?

Foto: © Sbukley | Dreamstime.comNázory k článku


Přesně tak, Angelina s tím vůbec nehubne. O tom píší třeba na stránce https://sjidelnicek.cz/nidora/ . Doufám, že s tím něco udělá. Ví to vůbec ona, co se s ní tady děje?
Zuzka, 15. června 2014

Ahoj, vubec to nevi. nikdo to neresi, protoze reklamni kampane se zobrazuji jenom v cilenych zemich a jde o IP adresy a staty. Cesko a Slovensko jsou zaplaveny tímto podvodem. Pristup ze zahranici maji stranky jiste blokovany, jinak by to jiz vedeli a neco s tim udelali. Je to hnusny podvod, protoze stejna firma krade fotografie beznych lidi z ruznych fitness stranek a vydava je jako zakazniky kteri zhubli diky NIdore. veskutecnosti zhubli, protoze zhubnout chteli a dreli praci, pohybem a zmenou stravovani. Nijak jinak. Na doplneni si dovolim souhrn daktu o celem podvodu a zneuziti angeliny jolie zde.
a pokud bych mela kontakt na managera herecky, jiste mu to rada poslu a pozvu ho do stredni Evropy, at si pri nektere z navstev nasi zeme udela cas a podiva se na Google a co se tam pise. Ma nekdo kontakt?
Truzalka, 5. září 2014

Napište, co si o tom myslíte