BudKocka.cz logo

KetoMIX: Opravdu funguje tato ketonová dieta?

Hubnutí Novinky Soňa 26. prosince 2023
ketomix ketonová dieta

Vyzkoušela jsem KetoMIX. A jak funguje? Podívejte se na moji zkušenost.

Vsadím se, že zhubnout nežádoucí kilogramy rychle a bez práce by chtěla téměř každá žena, ale většinou to nejde tak snadno. Když se k tomu přistupuje jinak, může se stát tento sen snadno splnitelným. Za vším vězí nová ketonová dieta KetoMIX, která využívá osvědčeného triku při hubnutí. Podívejme se, jak to s ní vypadá v naší recenzi.

Tento trik spočívá v tom, že jíte pokrmy KetoMIX, které obsahují hlavně bílkoviny a minimum sacharidů, a tím se dostanete do stavu ketózy. Přitom jíte pětkrát denně, netrpíte hlady, nemusíte se hýbat a přesto hubnete. Zjistěte, jak přesně funguje zde na stránce.

Co to vlastně je?

Ketonová dieta KetoMIX pomáhá rychle a efektivně zhubnout. Prodává se v e-shopu www.ketomix.cz. Během diety pravidelně konzumujete produkty KetoMIX, které byly vytvořeny společně s odborníky. Tyto pokrmy jsou výživné a chutné. V pokrmech najdete důležité látky pro vaše tělo, abyste měla během diety dostatek cenných látek.

Během diety se dodržují tři fáze, které trvají podle toho, kolik byste chtěla zhubnout. V první fázi pravidelně jíte pouze produkty Keto MIX a zeleninu a v druhé fázi kromě keto produktů jíte i další bílkovinná jídla.

Opět byste měla jíst dostatek zeleniny, dále si můžete dát ořechy či semínka. Po ukončení obou fází následuje stabilizační fáze, která se dodržuje, ať se vám nevrátí zhubnuté kilogramy zpět.

Speciální strava se vyrábí v České republice a protein je dovezen z Velké Británie. To vše svědčí o kvalitě, kterou se může tento produkt pyšnit.

proteinové nápoje

Proteinový koktejl s lahodnými příchutěmi získáte v tomto e-shopu

Jak tato dieta funguje?

KetoMIX je oblíbená dieta, která pomáhá rychle hubnout. Přináší vám pokrmy, které obsahují hlavně bílkoviny a minimum sacharidů. Díky tomu tělo začne pracovat trošku jinak, dostává se do ketózy a spaluje nežádoucí tuky. Vy tedy hubnete jen díky této změně jídelníčku. Podívejte se na další informace o tom, jak funguje.

Tělo běžně využívá jako zdroj energie sacharidy, které mu neustále doplňujeme. Sacharidy se nacházejí v těstovinách, pečivu, rýži, ovoci, sladkostech i bramborách. Pokud se ale ve stravě sníží množství sacharidů po delší dobu, začne tělo jako zdroj energie využívat tuk, který je uložený v našem organismu.

To je ten tuk, který všechny tak nesnášíme a chceme se ho zbavit. Tento stav se nazývá ketóza. Pro tělo ketóza není nebezpečná, spalují se při ní tukové buňky bez jakéhokoliv pohybu a hladu.

✅ Do stavu ketózy se organismus dostane zhruba po dvou dnech, kdy přijímáte minimum sacharidů (do 50 gramů) a naopak jíte bílkoviny a tuky. V tu chvíli začne náš organismus využívat vlastní tukové buňky jako zdroj energie.

Tedy hubnete, nemusíte nic dělat a taktéž nemáte ani hlad. Jestli jste v ketóze, snadno zjistíte pomocí diagnostických proužků, které to jasně ukáží nebo sníženým pocitem hladu.

Na tomto principu funguje ketonová dieta KetoMIX. Dodržujete jídelníček, jíte pětkrát denně a nehladovíte. Rychle a účinně shazujete přebytečné kilogramy, protože tělo spaluje tuk místo sacharidů. To je přesně to, co chcete - zbavit se tuků rychle a efektivně.

polévka

Proč si vybrat zrovna Keto MIX?

Možná jste už zkoušela řadu různých diet, u kterých vás zklamalo, že jste ani po týdnu či dvou neviděla žádné výsledky. Tato dieta je ale jiná. Funguje na principu, že se v těle spalují tuky díky speciálním pokrmům. Hubnutí s Ketomixem má plno výhod a mezi ty nejdůležitější patří následující:

omeleta

Omeletu připravte se zeleninou. Získáte ji zde

Jak začít s touto dietou?

✅ Začít s dietou KetoMIX je velice snadné. Stačí si vybrat dietní plán podle toho, kolik kilogramů potřebujete zhubnout. Vybírejte zde. Jakmile dostanete balíček, pročtěte si přiložený návod a od dalšího dne můžete začít. Každý den jíte předepsaná jídla a můžete sledovat úbytek hmotnosti na váze.

K nim si dejte povolenou zeleninu a další potraviny. Po prvních dvou fázích se dodržuje stabilizační fáze, ať vám zůstane vaše nová váha a nedostaví se jojo efekt.

Vyberte si z dietních plánů

Unikátní dieta Ketomix je založena na tom, že jíte speciální proteinová jídla, která jsou pečlivě sestavena. Po dvou dnech dojde ke ketóze a vaše tělo začne spalovat tuky místo sacharidů. Nemusíte cvičit, hladovět nebo čekat na výsledky za několik měsíců. Na váze si brzy všimnete úbytku.

Vyzkoušejte nejoblíbenější dietní plán na 4 týdny

Podle toho, kolik chcete zhubnout, byste si měla vybrat dietní plán, který zahrnuje jedinečná jídla, která vám pomohou k dosažení cíle. Samozřejmostí je, že byste měla pečlivě tento plán dodržovat, ať nedojde k přerušení ketózy a její výhody v hubnutí.

Plán na 4 týdny: Lehká nadváha

✅ Pokud chcete pár kilo, bude pro vás ideální dietní plán na 4 týdny. Plán je rozdělen na 2 fáze, které je nutné dodržet. V tomto balíčku najdete chutné proteinové nápoje, polévky, kaše, slimpastu rýži či omelety.

plán na měsíc

V tomto balíčku najdete 98 porcí. Zakoupíte jej zde.

1. fáze se dodržuje 1 týden, jíte 5x denně jídla KetoMIX. K tomu smíte ještě jíst zeleninu, které by mělo být 0,5 kilogramu. Nic dalšího již nejíte.
2. fáze trvá 3 týdny. Každý den sníte 3x denně jídlo KetoMIX a k tomu ještě dvakrát denně libovolná bílkovinná jídla. Opět nezapomeňte na zeleninu, jejíž množství by se mělo pohybovat od 0,5 kg do 1 kg.

Zajímavé tipy a recepty k těmto fázím najdete v návodu, který získáte zdarma společně s tímto plánem. Podívejte se, jak se to dělá.

Plán na 6 týdnů: Střední nadváha

✅ Pokud chcete shodit trošku více, vyberte si plán na 6 týdnů. V tomto plánu je nutné dodržovat dvě fáze, abyste zhubla nežádoucí kilogramy.

plán na šest týdnů

V tomto balíčku dostanete 154 porcí jídel. Zakoupíte jej zde.

1. fáze se dodržuje 2 týdny. Pětkrát denně jíte chutné pokrmy a koktejly. K nim si přidejte ještě půl kilogramu čerstvé zeleniny.
2. fáze se drží 4 týdny. Každý si dejte 3 jídla Keto MIX a k tomu ještě dvě nízkosacharidová jídla. Opět nezapomeňte na zeleninu, které může být až jeden kilogram.

Inspirujte se recepty, které najdete v přiložené brožuře. Rovněž tam najdete další zajímavé tipy. Podívejte se na přesný návod.

Plán na 10 týdnů: Vysoká nadváha

✅ Pokud chcete zhubnout o něco více, vyberte ketonovou dietu na 10 týdnů. Jedná se o oblíbený dietní plán, kdy můžete zhubnout již docela dost kil. Opět dodržujete dvě fáze a pro nejlepší efekt nesmíte zapomenout na stabilizační fázi.

plán na 9 týdnů

V těchto balíčcích obdržíte přes 250 porcí. Zakoupíte je zde.

1. fáze trvá 3 týdny. Celé tři týdny si připravujete pětkrát denně jídla Ketomix, která doplňte půl kilogramem zeleniny.
2. fázi dodržujte 7 týdnů. Každý den jezte pětkrát denně, z toho by tři jídla měla být jídla KetoMIX a dvě nízkosacharidová jídla. Dále jezte až kilogram čerstvé zeleniny, můžete i ořechy a semínka.

V manuálu najdete zajímavé recepty s fotkou a srozumitelným postupem. K tomu samozřejmě patří i různé rady k dietě. Podívejte se na přesný popis.

Plán na 14 týdnů: Velmi vysoká nadváha

✅ Pokud potřebujete hodně, zvolte dietní plán na 14 týdnů. Zhubněte rychle a bez hladovění na požadovanou váhu při dodržování následujících fází. U tohoto plánu je nutné koupit tři balíčky, abyste dodržela uvedený postup.

plán na 14 týdnů

V těchto balíčcích získáte 350 porcí. Zakoupíte jej zde.

1. fáze se dodržuje 5 týdnů a při ní jíte chutná instantní jídla KetoMIX pětkrát denně co tři hodiny, která doplníte zeleninou.
2. fázi držíte 9 týdnů. Jíte 3x denně jídla KetoMIX a k nim 2 proteinová jídla. Opět doplňte čerstvou zeleninou a dostatkem tekutin.

Dále získáte zdarma jídelníček, recepty a rady v brožuře k balíčku. Podívejte se na podrobný popis.

Po dietě následuje stabilizační fáze

Po skončení druhé fáze diety je nutné věnovat dost pozornosti stravování. Váš jídelníček by se měl skládat ze zdravých surovin, měla byste jíst dostatek zeleniny a dostatečně pít. Jíst byste měla pravidelně, vždy si dát přiměřenou porci a rozloučit se s přejídáním či hladověním, večerním přejídáním, konzumací sladkých či smažených jídel.

Místo sladkých nápojů je na místě napít se čisté vody, místo sladkostí zvolte kousek ovoce a chipsy raději ani nekupujte. S vyváženou stravou nebudete přibírat a kila se vám nevrátí zpět.

omeleta

Co smíte jíst při této dietě?

✅ Tato dieta má ze začátku docela přísné stravování. V první fázi smíte sníst až půl kilogramu zeleniny každý den a v druhé fázi dokonce až kilogram zeleniny každý den. V druhé fázi zařaďte do stravy i dvě bílkovinná jídla, která nenaruší ketózu. Dále si můžete dát oříšky a semínka.

Zelenina je velice důležitá

Na zeleninu při dodržování diety KetoMIX nezapomínejte. V první fází byste měla každý den sníst 500 g čerstvé zeleniny. Vhodné je například zelí, salát, kapusta, špenát, čekanka, bílá paprika, cuketa, petržel, celer, květák, brokolice, pórek, cibule, česnek, kedlubna, chřest a 1/4 avokáda.

V druhé fázi můžete přidat i červenou papriku (max. 100 g), žlutou papriku (max. 100 g), rajčata (max. 150 g) a mrkev (max. 100 g). V této fázi byste měla každý den sníst půl až kilo zeleniny.

Zeleninu můžete jakkoliv upravovat až na mrkev, která musí být syrová. Ostatní druhy můžete vařit, péct nebo grilovat. Není vhodná zavařená zelenina, obzvláště ve sladkém nálevu.

polévka

Oblíbená zeleninová polévka je chutná a rychle připravené. Získáte ji zde

A co smíte pít?

✅ Nejlepší je obyčejná voda z kohoutku, minerální voda, voda s citronem nebo čaj bez cukru. Můžete vypít také kávu, která musí být bez cukru a nejlépe i bez mléka. Jsou povoleny rovněž nápoje s umělými sladidly, ale ty raději omezte. Nejsou vhodné sladké nápoje, energetické sladké nápoje, džusy, nektary atd.

Je nutné cvičit?

U běžných diet je cvičení nutné, ale u této proteinové diety nemusíte cvičit. Pokud se rozhodnete cvičit, určitě to nebude na škodu. Vhodné je aerobní cvičení, mezi které patří rychlá chůze, jogging, jízda na eliptickém trenažéru, jízda na kole a další aktivity. Omezte ale posilování a různé sporty, které se řadí k těm těžkým. Nebudete mít tolik energie k jejich vykonávání.

Co najdete v balíčcích?

Výhodné balíčky KetoMIX zahrnují vybraná jídla, která se perfektně hodí k dietě. Jídelníček je sestaven tak, abyste tam našla vyvážený poměr látek, které jsou pro naše tělo důležité. V každém balíčku jsou trošku jinak zkombinovaná jídla a jedná se například o následující jídla. Ta si můžete koupit i samostatně.

balicek dietni ketomix

Dietní plán na týden za výhodnou cenu získáte zde v obchodě

Jak se jídla připravují?

Příprava jídel je velmi jednoduchá a pokrmy připravíte většinou do 5 minut. U každého pokrmu KetoMIX je uveden snadný postup, podle něhož se vždy řiďte.
U palačinek a omelet odměřte pomocí odměrky prášek, ten smíchejte s vodou a v šejkru promíchejte. Následně osmažte na kapce oleje na pánvi, jídlo můžete doplnit zeleninou.

Kaši zalijte vodou a promíchejte. Následně ji můžete ohřát a nebo také nemusíte.
Polévky zalijte horkou vodou a pořádně promíchejte.
Koktejl připravíte tak, že do šejkru odměrkou dáte prášek a k tomu trošku směsi na ochucení. Pak pořádně promíchejte a můžete si na nápoji pochutnávat.

Výhodou je, že můžete dané pokrmy různě upravit podle chuti. K omeletě jednoduše přidejte povolenou zeleninu, stejně tak i k polévce, a tak vytvoříte zajímavé varianty, které vás nikdy neunudí.

K tomu získáte malou pozornost

Ke každému balíčku získáte zdarma šejkr a odměrku, které využijete i kdykoliv po dietě na přípravu koktejlů a odměřování množství. K tomu navíc je zdarma rovněž manuál, kde najdete plno receptů s fotkami, jídelníčkem a informacemi.

šejkr

Výhody a nevýhody diety KetoMIX

Pro koho není vhodná?

Proteinová dieta KetoMIX není vhodná pro osoby, které mají alergii na mléčné bílkoviny, sóju, vejce a hořčici nebo trpí intoleranci laktózy. Tyto alergeny se totiž vyskytují v některých produktech, můžete si ale vybrat produkty, které je neobsahují. Většina jídel neobsahuje lepek. Vždy je nutné pořádně přečíst složení, ať vám pak alergeny nedělají problémy.

Trápí-li vás problémy s ledvinami, jater či srdcem nebo máte-li cukrovku, měla byste se poradit o této dietě se svým lékařem.

Časté otázky k dietě?

Jak často mám jíst?

Je doporučeno jíst pravidelně a to pětkrát co tři hodiny. S pravidelnou stravou nepřijdete o svalovou hmotu. Naplánujte si vždy dietu tak, abyste mohla jíst co tři hodiny, ať využijete největšího efektu tohoto keto stravování.

Smím si dát jen jednu sladkost?

Během dodržování diety byste se měla vyvarovat konzumace čehokoliv sladkého, jinak se přeruší ketóza a vy budete muset začít zase od znovu.

proteinová jídla

S proteinovými jídly od KetoMIXu se nikdy nebudete nudit. Je z čeho vybírat. Podívejte se na do shopu.

Nebude mi potom nevolno?

Po nástupy ketózy se můžete být unavenější, může se objevit bolest hlavy nebo žaludeční nevolnosti. To vše by mělo brzo zmizet.

Nebudu mít hlad?

Než se dostanete do stavu ketózy, můžete mít hlad. Pak ho budete mít buď malý, nebo žádný.

Funguje také pro muže?

Ano, dieta je vhodná jak pro ženy, tak i pro muže.

Nabízí dopravu zdarma?

Ano, doprava zdarma je již od 1 490 Kč v tomto obchodě, což je příjemná sleva. Stejně tak se účastní každoroční akce Black Friday.

Kde jsou produkty vyrobeny?

Většina produktů KetoMIX je vyrobena v České republice.

Recenze a zkušenosti s KetoMIXEM

Zkušenosti s touto dietou jsou převážně pozitivní, protože pokud se dodržuje tak, jak má, funguje. Vše je jen o tom, že je nutné dosáhnout ketózy, aby se spaloval tuk. Přesvědčte se sama a mrkněte na názory a recenze.

recenze

Moje zkušenost je taktéž velmi pozitivní. Líbí se mi rychlá příprava pokrmů. Mnohdy jsou hotové za dvě minutky a chutnají dobře. Některé pokrmy jsou samozřejmě chuťově lepší, jiné o trochu méně. Ale to záleží na chuti každého. Zasytily mě vždy na dlouhou dobu, neměla jsem chutě na sladké a celkově jsem s ním spokojená.

K tomu se to projevilo i na mojí váze. Začala jsem rychle hubnout, zmenšilo se mi břicho a konečně jsem se vešla i do staršího oblečení. Už za týden šly poznat první změny, opravdu to fungovalo dost rychle a to se mi líbilo.

Potěší vás rovněž cena, různé akce nebo sleva. Často v obchodě mívají různé slevy na mnohé produkty.

Kde můžete KetoMIX koupit?

Proteinová dieta KetoMIX se prodává pouze v oficiálním e-shopu, který najdete na www.ketomix.cz. Tam nabízejí kompletní sortiment, který pravidelně rozšiřují, aby si jejich zákazníci pochutnali na lahodných pokrmech. Nabízejí akce a slevy pro ty, kteří chtějí zhubnout.

Zkoušela jste již KetoMIX? Napište do diskuze, zda vám také pomohl.

PS: Jedla jsem jej delší dobu, proto jsou na fotkách rovněž obaly, které výrobce používal dříve.

Názory k článku


No, tak to dodržuju necelé dva týdny a 3 kila mám dole. Jako za mě jsou nejlepší omeletky , se zeleninou chutnají skvěle a koktejl taky chutná dobře.
Nela, 5. ledna 2019

Můžu ho jenom pochválit, vypadá to konečně na produkt, co funguje. Jsem z něho nadšená.
Balunka, 20. února 2019

držím od ledna a mám shubla jsem 8 kg
Lenka, 5. února 2020

Začínám třetí týden a 6 kg dole.Jsem velmi spokojená.
eva, 17. února 2020

Napište, co si o tom myslíte