BudKocka.cz logo

Šála s třásněmi vypadá a hřeje perfektně

Móda Doplňky Šátky Lucie 23. listopadu 2017
šála třásně

Opět zde máme zimu, během které potřebujeme zahřát i krk. A to pořádně. Na to se hodí nejlépe šála nebo šátek. V současné době jsou in výrazné šály, které nejen slouží nejen jako ochrana krku, ale také jako nápadný doplněk.

Jako krásný doplněk působí šála s třásněmi. Dlouhá šála, kterou zdobí třásně, vám skvěle doplní outfit a budete vypadat naprosto skvěle. Často tmavý kabát nebo bundu šála hezky rozsvítí a dodá vám tu správnou jiskru do obličeje.

Vyberte si z nabídky

šály s třásněmi
huňatá šála s třásněmi
teplá šála na zimu
šála s třásněmi
šály s třásněmi

Stylová šála nemusí být pouze jednobarevná, ale může se na ní vyskytnout více barev. V oblibě jsou vzorované, kárované, pruhované nebo s nějaký nápisem či motivem.

Podívejte se na krásné šátky Desigual..

Co se týče barev, tak se nosí nejen tlumené barvy (převažuje šedá, tmavě modrá, černá), ale i bílá, pastelové odstíny nebo barevné kombinace. Vždy byste měla vybírat takovou šálu, která se bude hodit k bundě nebo kabátu. Rovněž vám musí daná barva perfektně sedět, neboť šála je přímo u obličeje a výrazně ho ovlivňuje.

Nesmíme zapomínat na fakt, že hlavní je do šály se pořádně zachumlat, ať je krk dokonale v teple a díky zimě nenastydnete.

Foto: zoot.czNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte