BudKocka.cz logo

Stylové boty Converse

Móda Trendy Boty Článek 2. května 2013
converse

Jaro je už konečně v plném proudu a s ním si musíte pořídit nové jarní boty. Možná přemýšlíte, jaké boty byste si mohla koupit. Máme pro vás jeden tip. Pokud máte ráda známou a originální značku Converse, určitě se podívejte po botách z nové kolekce.

Tak jako pokaždé, Converse nabídne kvalitní a stylové boty ozdobené typickou hvězdou za přijatelné ceny v zajímavých barvách a tvarech, takže je opravdu z čeho vybírat. Nemusí to být je obvyklá černé či modrá, ale i nějaká teplá barva. I když se jedná ve výsledku pořád o prakticky stejné boty, tak jsou pořád něčím výjimečné.

Nová jarní kolekce vás překvapí

Conversky na jaře zaznamenají oproti minulým rokům změnu. Klasické barvy doplní mnoho nových barev a nových vzorů. Díky nim nenajdete u kamarádky stejné Converse boty a nebudete se muset červenat, že máte na sobě něco stejného.

V jarní kolekci budou převládat pastelové barvy (růžová, žlutá, modrá, zelená či červená), khaki vzory nebo vzory květin či hvězd. Novinkou jsou Conversky jako baleríny s klasickým vzorem kecek. Na jaro si také můžete koupit základní, vysoký nebo nízký model podle toho, jakou obuv máte raději.

V létě nezapomeňte na žabky

Stejně tak, pokud se chystáte na dovolenou, tak nezapomeňte na žabky a vzdušnější obuv. Po cestě po městě se hodí spíše kecky a žabky než boty na podpatku a to je přesně to, co Converse nabízí - pohodlnou obuv.

V kvalitně provedených žabkách vás nebudou bolet po chvilce paty nebo ploska nohy, a když se podíváte na boty od Converse, určitě všimnete silnější a tvarované podrážky, díky které se tomu tak nestane. Pokud se vám nelíbí žabky, vyzkoušejte v létě sandále s klasickým vzorem taylorek.

Kde je můžete pořídit?

Pokud se vám tyto boty líbí, můžete navštívit Converse shop a tam si vybrat z bohaté nabídky nebo navštivte kamennou prodejnu třeba v Brně.Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte