BudKocka.cz logo

Česká Miss 2015 - letos vyhrála Nikol Švantnerová z Českých Budějovic

Krása Novinky Zábava Monika 29. března 2015
miss

28. března se po roce konal již jedenáctý ročník oblíbené soutěže krásy, která se nazývá Česká Miss. Nejenže v letošním roce soutěžilo o korunku deset mladých žen, ale také se jednalo o premiéru nové šéfky České Miss Marcely Krplové. Jak to letos vůbec dopadlo?

Letošní galavečer se konal ve Fóru Karlín v Praze a moderoval ho již tradičně Leoš Mareš a Libor Bouček. Během něj jste se mohli dívat na úchvatnou show, při které se každá finalistka snažila přesvědčit, že právě ona si zaslouží získat korunku krásy v soutěži Česká Miss 2015. Také každá z nich měla svou příležitost to dokázat. Konala se tradiční přehlídka v plavkách, přehlídka ve večerních šatech, zpověď s moderátorem atd.

Opět jste se mohli na České Miss 2015 kromě krásných dívek podívat i na vystoupení známých osobností, na pódiu vystoupila Lucie Bílá, Ben Cristovao, Pepa Vojtek nebo Arakain.
Letos nepřijela žádná zahraniční hvězda, jak tomu bylo minulý rok. Na druhou stranu hostem byla bývalá ředitelka soutěže Michaela Maláčová, která se i se soutěží Česká Miss na pódiu rozloučila.

Kdo letos v České Miss zvítězil?

Pro někoho byly výsledky překvapením, pro někoho moc překvapující nebyly. Letos nakonec zvítězila Nikol Švantnerová, která byla horkou favoritkou, na druhém místě se umístila Andrea Kalousová a na třetím Karolína Mališová.

1. místo - Nikol Švantnerová - Česká Miss 2015

Nikol Švantnerová pochází z Českých Budějovic, ale narodila v Šumperku a je jí 22 let. Jedná se o studentku VŠEM, která ráda čte, cestuje, cvičí a vaří. Také má ráda upřímnost, jazyky a tanec. Letošní vítězka má předky na Slovensku.

2. místo - Andrea Kalousová

Andrea Kalousová pochází z Jablonné nad Orlicí a je jí teprve 18 let. Navštěvuje střední zdravotnickou školu a mezi její záliby patří běh, fitness, plavání a horolezectví. Ráda cestuje, relaxuje s knížkou a umí znakovou řeč.

3. místo - Karolína Mališová

Karolína Mališová pochází z Otic u Opavy a také je jí pouhých 18 let. Studuje na střední hotelové škole a mezi její koníčky patří jízda na koni, atletika a snowboarding. K tomu má ráda cizí jazyky a českou kuchyni.