BudKocka.cz logo

Válenky EMU - originální dámské boty

Boty Móda Zima Monika 7. října 2015
Válenky EMU

Pokud jste se zamilovala do válenek, tak je teď ten nejvyšší čas, abyste si je pořídila. Válenky jsou v módě, ale brzy budou vyprodané, jak bývá zvykem. Teplé válenky EMU se vám budou v zimě určitě hodit, protože se v nich chodí velmi příjemně.

Ještě nemáte válenky australské značky EMU? V posledních letech zažívají boom a jsou oblíbené na celém světě. Jedná se o boty, které jsou vyrobeny z pravé ovčí vlny a kůže. Díky vlně jsou velmi hřejivé, lehké a měkké. Navíc dokonale na noze sedí, jsou odolné proti mrazu a vodě. Výhodou je, že se tyto boty prodávají jak dámské, tak i dětské, které vypadají velmi roztomile.

Vyberte si z bohaté nabídky


Válenky Notherly Lo Black/Noir

černé válenky

EMU Paterson Lo Black/Noir

tmavé válenky

Northerly Lo Chestnut/Chataigne

hnědé válenky

Válenky EMU Saltbush Lo Indigo

modré válenky

Válenky Spindle Lo Black/Noir

černé boty

Stinger Lo Purple/Mauve

fialové válenky

Alba Chestnut/Chataigne

hnědé válenky

Dívčí válenky Satinwood Kids

dětské válenky

Emu dětské válenky Lamb Natural

dětské válenky

Válenky EMU se vyznačují velmi kvalitním zpracováním a skvělými vlastnostmi. Vnitřek bot je vyroben z ovčí vlny, díky níž budou nohy vždy v teple, protože v zimě vlna zahřívá, vnějšek z kůže. K tomu jsou boty voděodolné a mrazuvzdorné, což se při letošní očekávané větší zimě budete hodit.

Proč si je koupit?


Vybrat si můžete z více typů a barev obuvi. Jedná se vždy o kvalitní obuv, která je považována za velmi luxusní a slušivou. Na každou sezónu je připravena nová kolekce, která vás jistě zaujme, protože nové trendy se totiž nevyhýbají ani válenkám. Mohou být nízké, vysoké, s kožešinovou nebo přezkou. Z barev převládají odstíny černé, hnědé, šedé, bílé, modré nebo fialové.

Každý rok se můžete těšit na nové válenky značky EMU Australia, protože na každou sezónu jsou představovány nové kolekce, které se inspirují trendy dle poslední módy. Nabídka je opravdu velmi bohatá, nekoupíte pouze klasické jednobarevné válenky, ale na některých najdete různé aplikace, vzory nebo spojení více odstínů. Dětské válenky (resp. dívčí) jsou hezky barevné s dětskými vzory.

Nevýhodou je, že boty jsou celkem drahé, ale na druhou stranu za kvalitu se musí připlatit a to se vyplatí. Pohodlné, měkoučké, hřející a přesto módní - tak se dají jednoduše válenky EMU charakterizovat. Další zajímavostí je, že v zimě hřejí a v létě chladí, za což může pravá ovčí vlna a její vlastnosti.

Pokud se rozhodnete koupit si neoriginální dámské boty, můžete zajít na různé tržnice, ale počítejte s tím, že asi nebudou tak přesně fungovat jako ty originální boty. Ručně zpracovaný výrobek z kvalitních materiálů se hned pozná, což se o válenkách z tržnice říct nedá.

Foto: different.czNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte