BudKocka.cz logo

Skvělé Nákupní centrum Královo Pole

Nakupování Obchody Eliška 19. března 2019
nc krpole

Na okraji Králova Pole a Ponavy se nachází Nákupní centrum Královo Pole, které bylo otevřeno již v roce 2004. Nabízí spousty obchodů, služeb, jídla a zábavy. Možná je některými bráno jako malé a nezajímavé, ale opak je pravdou. Najdete tam vše, co potřebujete.

V nákupním centru najdete přes 80 obchodů, dále bankomaty, dětský koutek, přebalovací pult, lékárnu, čistírnu oblečení, ruční mytí aut i balící služby. Jako bonus je zde pro návštěvníky WiFi zdarma. Pravidelně se tady najdete rovněž různé akce a soutěže pro děti i dospělé. V minulosti tady byl promo stan během Dnů Marianne, dále svatby s Kohákem, vánoční akce a soutěže.

Jaká je otevírací doba?

Otevírací doba je každý den od 9:00 do 21:00. Hypermarket Tesco má otevřeno do 24:00. Někteří ale mají otevřeno trošku jinak, např. drogerie DM má otevírá od 8:00 do 21:00 a auto vám umyjí od 8:00 do 20:00.

Obchody v centru

Mrkněte na seznam obchodů, jež se nacházejí v Nákupním centru Královo Pole. Občas se stane, že některý z obchodů odejde a jiný zase přijde. Ale tak to je všude.

Móda - Bushman, Exe Jeans, Favab, Feratt, Kara, Meatfly, Móda Neo, Crystal Bijou, Orsay, Press Plus, Reserved, Takko, Top Time, Triumph, United Colors of Benetton, Vabacci, Volansky fashion
Obuv a kožené doplňky - Baťa, CCC, Deichmann, Demix, Inn, Jola, M2 Shoes
Krása a doplňky - drogerie DM, Marionnaud, Yves Rocher, Ambrela, Élysée, Epico, klenotnictví Aullo, Paradox

Elektro - JRC Gamecentrum, Mobil pro vás, Okay elektrospotřebiče
Domácnost - Jysk, Kitos, Nejči design
Knihkupectví - Luxor, Levné knihy

Sport - A3 sport, Aktin, Alpine Pro, Klimatex, Sportisimo
Jídlo a pití - La Formaggeria Gran Moravia, Pandrhola, Veselá Veverka, Vinotéka, Zázrivské sýry, Zdravá výživa

Různé obchody - optika GrandOptical, lékárna Forte, Carmen Flora, LepsiCigareta, Pet Center, Raven Fishing, kancelářské potřeby McPen, Bambule

nákupní centrum královo pole

Hypermarket Tesco

V obchodním centru najdeme také hypermarket Tesco, který zaplňuje značnou část prvního patra. V Tesku se nachází rozmanitý sortiment zahrnující potraviny, drogerii, oblečení, potřeby pro děti, domácí potřeby, potřeby pro auta, malé a velké spotřebiče a mnoho dalšího. Kromě klasických pokladen se tam vyskytují i samoobslužné pokladny.

Nakoupit můžete dlouho do noci, jelikož toto Tesco je otevřeno do půlnoci. Dříve bylo jako jediné na Moravě otevřené nonstop, což ocenili nakupující, kteří se nechtěli prodírat davem nakupujících přes den. Na druhou stranu je v noci zavřen pult s lahůdkami a masem. Nic ale nebrání tomu zakoupit tyto produkty balené. Čerstvé pečivo je vždy v menší nabídce na place.

Nonstop provoz byl zrušen k 31. 8. 2019. Nyní je v něm otevřeno od 6:00 do 24:00 hodin.

Jaké služby zde najdete?

Na co dobrého můžete zajít?

Tak jako v každém obchoďáku, tak ani zde nechybějí kavárny a občerstvení. Můžete zajít buď do kavárny (např. Café Gemini, Monro káva & pražírna, Spirit of Café a The Cat Café) a cukrárny Větrník, nebo koupit něco rychlého k snědku (např. Armen fast food, Paragraf Burger, Panda, Satyam, vietnamské bistro, Mix Grill).

Jak se tam dostanete?

NC KrPole se nachází velice na adrese Cimburkova 593/4, 612 00 Brno-Královo Pole, což je velice blízko centra. Dostanete se tam z celého Brna za chviličku. Pokud preferujete MHD, jeďte linkou číslo 67 nebo 81 a vystupte přímo před nákupním centrem. Zastávka se jmenuje také NC Královo Pole. Souřadnice centra jsou 49.2169217N, 16.6084875E a autem je velice dobře dostupné ze všech koutů Brna a okolí.

Jak je vyřešeno parkování?

Obrovské kryté garáže se nacházejí v přízemí obchodního centra. Můžete v něm parkovat zdarma. Otevřeno má od 6:00 do 21:00 hod. Pro večerní nákupy je k dispozici venkovní parkoviště naproti vchodu do budovy.

Další informace najdete na krpolenc.cz.

Možnost chyb vyhrazena.Názory k článku


Tesco má od 17.3.2020 zase nonstop.
Iveta, 28. dubna 2020

Napište, co si o tom myslíte