BudKocka.cz logo

Skvělé Nákupní centrum Královo Pole

Nakupování Obchody Eliška 19. března 2019
nc krpole

Na okraji Králova Pole a Ponavy se nachází Nákupní centrum Královo Pole, které bylo otevřeno již v roce 2004. Nabízí spousty obchodů, služeb, jídla a zábavy. Možná je některými bráno jako malé a nezajímavé, ale opak je pravdou. Najdete tam vše, co potřebujete.

V nákupním centru najdete přes 80 obchodů, dále bankomaty, dětský koutek, přebalovací pult, lékárnu, čistírnu oblečení, ruční mytí aut i balící služby. Jako bonus je zde pro návštěvníky WiFi zdarma. Pravidelně se tady najdete rovněž různé akce a soutěže pro děti i dospělé. V minulosti tady byl promo stan během Dnů Marianne, dále svatby s Kohákem, vánoční akce a soutěže.

Jaká je otevírací doba?

Otevírací doba je každý den od 9:00 do 21:00. Hypermarket Tesco má otevřeno nonstop. Někteří ale mají otevřeno trošku jinak, např. drogerie DM má otevírá od 8:00 do 21:00 a auto vám umyjí od 8:00 do 20:00.

Obchody v centru

Mrkněte na seznam obchodů, jež se nacházejí v Nákupním centru Královo Pole. Občas se stane, že některý z obchodů odejde a jiný zase přijde. Ale tak to je všude.

Móda - Bushman, Exe Jeans, Favab, Feratt, Kara, Meatfly, Móda Neo, Crystal Bijou, Orsay, Press Plus, Reserved, Takko, Top Time, Triumph, United Colors of Benetton, Vabacci, Volansky fashion
Obuv a kožené doplňky - Baťa, CCC, Deichmann, Demix, Inn, Jola, M2 Shoes
Krása a doplňky - drogerie DM, Marionnaud, Yves Rocher, Ambrela, Élysée, Epico, klenotnictví Aullo, Paradox

Elektro - JRC Gamecentrum, Mobil pro vás, Okay elektrospotřebiče
Domácnost - Jysk, Kitos, Nejči design
Knihkupectví - Luxor, Levné knihy

Sport - A3 sport, Aktin, Alpine Pro, Klimatex, Sportisimo
Jídlo a pití - La Formaggeria Gran Moravia, Pandrhola, Veselá Veverka, Vinotéka, Zázrivské sýry, Zdravá výživa

Různé obchody - optika GrandOptical, lékárna Forte, Carmen Flora, LepsiCigareta, Pet Center, Raven Fishing, kancelářské potřeby McPen, Bambule

nákupní centrum královo pole

Hypermarket Tesco

V obchodním centru najdeme také hypermarket Tesco, který zaplňuje značnou část prvního patra. V Tesku se nachází rozmanitý sortiment zahrnující potraviny, drogerii, oblečení, potřeby pro děti, domácí potřeby, potřeby pro auta, malé a velké spotřebiče a mnoho dalšího. Kromě klasických pokladen se tam vyskytují i samoobslužné pokladny.

Nakoupit můžete také v noci, jelikož toto Tesco je otevřeno nonstop. Jako jediné na Moravě je otevřené nonstop, což mohou ocenit nakupující, kteří se nechtějí prodírat davem nakupujících přes den. Na druhou stranu je v noci zavřen pult s lahůdkami a masem. Nic ale nebrání tomu zakoupit tyto produkty balené. Čerstvé pečivo je vždy na place.

Jaké služby zde najdete?

Na co dobrého můžete zajít?

Tak jako v každém obchoďáku, tak ani zde nechybějí kavárny a občerstvení. Můžete zajít buď do kavárny (např. Café Gemini, Monro káva & pražírna, Spirit of Café a The Cat Café) a cukrárny Větrník, nebo koupit něco rychlého k snědku (např. Armen fast food, Paragraf Burger, Panda, Satyam, vietnamské bistro, Mix Grill).

Jak se tam dostanete?

NC KrPole se nachází velice na adrese Cimburkova 593/4, 612 00 Brno-Královo Pole, což je velice blízko centra. Dostanete se tam z celého Brna za chviličku. Pokud preferujete MHD, jeďte linkou číslo 67 nebo 81 a vystupte přímo před nákupním centrem. Zastávka se jmenuje také NC Královo Pole. Souřadnice centra jsou 49.2169217N, 16.6084875E a autem je velice dobře dostupné ze všech koutů Brna a okolí.

Jak je vyřešeno parkování?

Obrovské kryté garáže se nacházejí v přízemí obchodního centra. Můžete v něm parkovat zdarma. Otevřeno má od 6:00 do 21:00 hod. Pro večerní nákupy je k dispozici venkovní parkoviště naproti vchodu do budovy.

Další informace najdete na krpolenc.cz.

Možnost chyb vyhrazena.Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte